TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Atletik performans kursuna Acıbadem Sports'tan eğitim ve tesis desteği 1.02.2018
Atletik performans kursuna Acıbadem Sportstan eğitim ve tesis desteği

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen Atletik Performans 2. Aşama Kursu iki grup halinde gerçekleştiriliyor. 28 Ocak'ta başlayan ilk eğitim, 6 Şubat'ta sona erecek. 2. grup ise eğitime bugün başladı. Bu kurs 10 Şubat'ta tamamlanacak.

İki grupta toplam 68 kursiyerin katıldığı kurslara TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri ile Fulya Acıbadem Sporcu Sağlığı Merkezi ev sahipliği yapıyor. Türkiye'nin tek FIFA Mükemmeliyet Merkezi olan Fulya Acıbadem Sporcu Sağlığı Merkezi'ndeki teorik ve uygulamalı eğitimlerin ilki bugün gerçekleşti.

"Sakatlığa Yatkın Oyuncuyu Tespit Etme& Önleme", "Kuvvet Ölçümlerinde Yeni Teknolojiler ve Antrenman Metotları" ile "'Yorgunluk ve Sakatlık Riski için Sporcu Monitörizasyonu" konularının işlendiği eğitimleri, Acıbadem Sports ekibinden Dr. Anıl Işık ve Fzt. Serdar Korkmaz ile kondisyonerler Turgay Aslanyürek ve Celal Başoğlu verdi.

Fulya Acıbadem Sporcu Sağlığı Merkezi'ndeki ikinci eğitim, 5 Şubat'ta yapılacak. Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen kursta ayrıca Doç. Dr. Yusuf Köklü, Doç. Dr. Utku Alemdaroğlu, Doç. Dr. Mehmet Özçağlayan, Yrd. Doç. Dr. Alper Aşçı, Yrd. Doç. Dr. Şengül S. Talak, Aslan Başar, Fatih Yıldız, Dolu Arslan ve Umut Şahin eğitmen olarak yer alıyor.

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.