TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Futsal UEFA B Kursu tamamlandı 21.05.2018
Futsal UEFA B Kursu tamamlandı

UEFA ve Türkiye Futbol Federasyonu işbirliğiyle düzenlenen ve ülkemizde ilk kez yapılan Futsal UEFA B Kursu'nun 1. aşaması 11-18 Ocak tarihlerinde Konya Selçuk Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilmişti.

2. etap teorik ve pratik eğitimleri TFF Hasan Doğan Kamp ve Eğitim tesislerinde, pratik eğitimleri ise GHSİM Kurtköy Kapalı Spor Salonu'nda 30 Nisan - 6 Mayıs tarihleri arasında tamamlandı.

22 Kursiyerin katıldığı kursta, teorik ve pratik sınav etabı ise 19 - 20 Mayıs tarihlerinde İBB Hidayet Türkoğlu Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

UEFA / FIFA Antrenör Eğitmeni Benny Meurs ve TFF Antrenör Eğitmeni Ömer Kaner'in denetim ve gözetiminde gerçekleştirilen kurs çerçevesinde önümüzdeki dönemde UEFA Jira Paneli'nin alacağı karara göre Türkiye Futbol Federasyonu kendi eğitimcileri ile UEFA B Futsal Kursunu düzenleme şansına sahip olacak. Başarılı olan kursiyerlerin hak kazanacağı diplomalar UEFA'ya üye ülkelerde de geçerli olabilecek.

2 etap teroik ve pratik eğitim 1 etap teorik ve pratik sınav şeklinde gerçekleştirilen kursta; Benny Meurs, Ömer Kaner, Prof. Dr. Mehmet Özçağlayan, Yrd. Doç İlker Yücesir, Neşe Toktaş, Çağatay Şalap, Necla Güngör Kırağası, Yunus Şahin Şenses, Coşkun Küçüktepe, Prof. Dr. Bilge Donuk ve FIFA Kokartlı Hakem ve Hakem Eğitmeni Ozan Soykan görev yaptı.

Futsal UEFA B Kursu'na; Aytürk Kıyıcı, Begüm Üresin, Didem Karagenç, Gökhan Hadi, Hayri Aydoğan, İbrahim Ersin Aydınalp, Kemal Coşkun, Kemalettin Dirik, Koray Tanbay, Mehmet Altın, Mehmet Derya Mazlum, Mehmet Durul Tuğ, Murat Akyüz, Murat Kaya, Nihan Su, Nuri Yıldız, Özlem Zengin, Savaş Ayhan, Selçuk Buğdaycı, Sercan Görgülü, Şeref Aslan ve Yahya Kantur kursiyer olarak katıldı.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.