TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Tolunay Kafkas'tan Demir Grup Sivasspor'un altyapı tesislerine ziyaret 14.09.2018
Tolunay Kafkastan Demir Grup Sivassporun altyapı tesislerine ziyaret

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, Demir Grup Sivasspor'un altyapı takımları için hazırlanan yeni tesislerinde incelemelerde bulundu.

Tamamlanma aşamasına gelinen altyapı tesislerini ziyaret eden Kafkas'a Demir Grup Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, asbaşkan Faruk Taşseten, teknik direktör Tamer Tuna, TFF Genç Oyuncu Gelişim Müdürü Cem Pamiroğlu ile Demir Grup Sivasspor Futbol Gelişim Direktörü Murat Dizdar eşlik etti. Sahaları ve soyunma odalarını inceleyen Kafkas, başkan Otyakmaz ve futbol gelişim direktörü Dizdar'dan tesisler hakkında bilgi aldı. İncelemelerin ardından konuşan Mecnun Otyakmaz; Kafkas ve Pamiroğlu'na Sivas'a gelerek tesisleri inceledikleri için teşekkür etti. Yaptıkları tesisleri yetkililere gösterme fırsatı bulduklarını kaydeden Otyakmaz, "Kendilerinin ifadesi ile özellikle İç Anadolu Bölgesi'nde önemli bir açığı kapattık. Sosyal sorumluluk gereği bölgeye hizmet etmek en büyük amaçlarımızdan bir tanesi. Bunu yerine getirmenin huzurunu yaşıyoruz. Federasyonumuzun da yapılan güzel işlerde yanımızda olduğunu bilmek, desteklerini görmek en büyük beklentimiz." dedi.

TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas ise, "Sayın Başkan Mecnun Otyakmaz da bizleri onurlandırdı. Federasyon olarak Sivasspor Kulübü'ne nasıl destek olabiliriz, genç oyuncu gelişiminde ve antrenör gelişiminde neler yapabilir diye buradayız. Böyle yatırımları diğer kulüplerimizin de yapması gerektiğine inananlardanım; çünkü genç oyuncu gelişimi bugün en önemli parametrelerden bir tanesi. Başkanımıza ve Demir Grup Sivasspor Kulübü'ne böyle bir yatırım yaptıkları için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. Kafkas, daha sonra altyapı antrenörleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.