TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

 
TFF » Haberler » Hakemler » Hakemler Detay Sayfası
Süper Lig Hakemleri Ara Semineri sona erdi 10.11.2016
Süper Lig Hakemleri Ara Semineri sona erdi

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından 7-10 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenen Süper Lig Hakemleri Ara Semineri; TFF Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Merkezi'nde bulunan Orhan Saka Konferans Salonu'nda bugün tamamlandı.

Merkez Hakem Kurulu Üyeleri, MHK Danışmanı Roberto Rosetti ve Süper Lig Hakemleri; Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün  ebediyete intikal edişinin 78. yıldönümünde kendisini saat 09:05'te saygı duruşunda bulunarak ve İstiklal Marşımızı okuyarak andı.

Tören sonrasında MHK Danışmanı Roberto Rosetti ve MHK Üyesi Murat Ilgaz hakemlere son bir sunum yaptı. Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu'nun kapanış konuşmasının ardından saha çalışması yapıldı ve Süper Lig Hakemleri Ara Semineri sona erdi.

A Klasman Hakemleri Ara Semineri başlıyor

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından 10-12 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenen A Klasman Hakemleri Ara Semineri; TFF Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Merkezi'nde bulunan Orhan Saka Konferans Salonu'nda bugün başlıyor. Hakemler ilk olarak saha çalışması yapacak. Akşamüzeri de MHK Danışmanı Roberto Rosetti ile MHK Üyesi Murat Ilgaz, A Klasman Hakemlere opsiyonel ders verecek.

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.