TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Temsilciler » Temsilciler Detay Sayfası
TFF Temsilciler Semineri devam ediyor 11.08.2016
TFF Temsilciler Semineri devam ediyor
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu tarafından düzenlenen 2016-2017 Sezonu Üst Klasman, Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcileri Semineri sona erdi. Spor Toto 2. ve 3. Lig müsabakalarında görev yapacak olan Klasman Temsilci semineri ise bugün başladı.

Açılış konuşmasını Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı'nın yaptığı seminere, Kurul Üyeleri, Merkez Hakem Kurulu Üyesi Bedri Dölkeleş, Temsilciler Kurulu Başkan Danışmanı Orhan Erdemir ve Klasman Temsilcileri katıldı. Arıcı konuşmasında, "Türkiye tarihindeki en zor dönemlerinden birisini yaşıyor. 15 Temmuz'da yaşanan kanlı darbe girişimi sırasında hayatını kaybeden vatan evlatlarımıza Allah'tan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Allah bize bir daha bugünlerin tekrarını yaşatmasın. Hepimiz Türk Bayrağı için hizmet veriyoruz. Bu sebeple de Türkiye Futbol Federasyonu'nun talimatları neyse bunları uygulamak zorundayız. Sizlerden talimatlar dışında bir şey istemiyoruz. Yeni sezonda hepinize başarılar diliyor; seminerimizin hayırlı olmasını umuyorum" ifadelerini kullandı.

Seminerin bu günkü bölümünde, Hakem ve Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin kurul tanıtımı ve 2010 - 2016 yıllar arasındaki istatistiki rakamları içeren bir bilgi paylaşımının ardından idari konularda bilgilendirmeler yaptı. TFF Futbol Gelişim Ligleri Müdürü Dr. Erden Or temsilcilere Etkinlik, Çatışma ve Kriz Yönetimi ve Problem Çözme Teknikleri ile ilgili sunumlar yaptı. Bu günkü seminerin son bölümünde temsilcilere görsel ve yazılı sınav uygulaması yapıldı.

Seminerin 12 Ağustos (yarın) talimat ve statü değişikliklerinin anlatımı ile devam edecek.

Geri
İleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.