TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Temsilciler » Temsilciler Detay Sayfası
TFF Temsilciler Semineri sona erdi 12.08.2016
TFF Temsilciler Semineri sona erdi
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu tarafından düzenlenen 2016-2017 Sezonu Temsilciler Semineri, Klasman Temsilcileri'ne yönelik eğitim çalışmalarının ardından sona erdi.

10 Ağustos Çarşamba günü başlayan ve bugün sona eren seminerin son gününde, temsilcilere, Merkez Hakem Kurulu Üyesi ve Temsilciler Kurulu Eşgüdüm Yönetmeni Bedri Dölkeleş, statü ve talimat maddelerindeki değişiklikler, olay analizleri, rapor hataları, Hakem ve Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin idari konular hakkında sunum yaptı.

Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı; "Sizler, TFF Başkanını ve TFF Yönetim Kurulunu temsil ediyorsunuz. Raporların kimse ile paylaşılmaması gerekir. Hakemlerin yönetimi ile ilgili asla görüş belirtmeyiniz ve yorum yapmayınız. Rapor standardı kurulumuz ve ilgili kurumlar için çok önemlidir. Gözlem, denetim ve raporlama standardını en yüksek düzeye çıkarmak zorundayız. 2015-2016 sezonundaki göstermiş olduğunuz performanstan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. 2016-2017 sezonunda hepinize başarılar diliyorum" dedi.

Geri
İleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.