TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Temsilciler » Temsilciler Detay Sayfası
Temsilci Mazeret Semineri yapıldı 19.10.2016
Temsilci Mazeret Semineri yapıldı

Temsilciler Kurulu aylık olağan toplantısını ve Temsilci Mazeret Semineri'ni TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yaptı.

Temsilciler Kurulu'nun Temsilciliğe Giriş İç Talimatı kapsamında, 10-12 Ağustos 2016 tarihleri arasında yapılan Sezonbaşı Temsilci Semineri'ne, mazeretleri nedeniyle katılamayan temsilcilere eğitim verildi. Seminere Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, üyeleri ile temsilciler katıldı.
 
Eğitimin açılış konuşmasını yapan Dr. Abdurrahman Arıcı, " Hepimiz, Türkiye Futbol Federasyonu'nun talimatları neyse bunları uygulamak ve adaletli olmak zorundayız. Bu sezonda hepinize başarılar diliyor; seminerimizin hayırlı olmasını umuyorum" ifadelerini kullandı.

Eğitim, Merkez Hakem Kurulu Üyesi ve Temsilciler Kurulu Eşgüdüm Yönetmeni Bedri Dölkeleş statü ve talimat maddelerindeki değişiklikler, temsilci el kitabı ve rapor hataları ile ilgili, Hakem ve Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin, "İdari konular ve İstatistiki bilgiler" ile ilgili sunumlar yaptı. Sunumların ardından Kurul toplantısı ve Temsilci mazeret semineri sona erdi.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.