TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Temsilciler » Temsilciler Detay Sayfası
Temsilci Aday Kursu ve Semineri yapıldı 18.11.2016
Temsilci Aday Kursu ve Semineri yapıldı

Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu tarafından düzenlenen 2016-2017 sezonu Klasman Temsilci Aday Kursu, Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapıldı. Bilgisayar sınavı, yazılı sınav ve sözlü mülakata katıldıktan sonra başarılı olan adaylar ile seminere devam etti.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Kurul Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, "adaylara futbol ailesine katılımlarınız bizi son derece mutlu etmiştir. Bundan sonraki süreç içerisinde birlikte Türk futbolunun gelişmesi için Federasyonumuz talimatları kapsamında görevler yapacağız. Sizlerin gittiğiniz maçlarda Federasyonumuzu en iyi şekilde temsil edeceğine inancım sonsuzdur. Maçlarda gördüklerinizi ve duyduklarınızı  raporlamanızı istiyoruz. Görevli olduğunuz müsabakalarda en ufak bir olayı ve ayrıntıyı kaçırmamanızı önemle rica ediyorum" dedi.

Kurs ve seminerde, Hakem ve Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin, kurs ve seminerin amacını anlattıktan sonra, Kurul tanıtımı ve idari konularda bilgilendirmeler yaptı.  Merkez Hakem Kurulu Üyesi ve Temsilciler Kurulu Eşgüdüm Yönetmeni Bedri Dölkeleş, stadyum denetimi, eşgüdüm toplantısı, talimatlar, iletişim ve beden dili konularında sunum yaptı.

Geri
İleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.