TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Temsilciler » Temsilciler Detay Sayfası
Temsilci Semineri sona erdi   12.01.2017
Temsilci Semineri sona erdi  
Geri
İleri

Antalya'da 10 Ocak'ta başlayan Temsilci Semineri, bugün yapılan sunumlar ve temsilcilere uygulanan yazılı-görsel sınavla sona erdi.

Seminerde, Üst Klasman Temsilcisi Süleyman Arkan, Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcisi Bülent Cevatemre ve Klasman Temsilcisi Zafer Falay müsabakalrda yaşanan olaylar ve kriz yönetimi ile ilgili sunum yaptılar. Ayrıca, Üst Klasman Temsilcisi Dr. Berk Özbek stadyumlarda sağlık hizmetleri ve ambulas donanımları hakkında bilgilendirme yaptı. Merkez Hakem Kurulu Üyesi Bedri Dölkeleş Rapor Hataları ve İlk Yarı Değerlendirmeleri, Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin, "İdari Konular" hakkında bilgilendirme yaptı.

Bu sezon sonunda yaş sınırına gelen Klasman Temsilcilerinden Atakan Alan, Deniz Özaral, Bülent Toraman, Altan Yenice, Ergani Keskin ve Tayfun Gülereşi için plaket töreni düzenlendi.

Seminerin kapanışında, Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, tercübeli temsilcilerimizin yaşadıkları olaylar ve aldıkları tedbirler ile ilgili yaptıkları sunumlardan örnekler aldığınızı umuyorum. Ben de hakemlik yaptığım dönemlerde benzer  sıkıntılar yaşadım. Günümüzde siz temsilcilerin aldıkları önlemler ve organizasyonlar sayesinde takımlarımız, hakemlerimiz ve tüm görevliler daha rahat etmektedir. Eşgüdüm toplantılarında alacağınız önlemler müsabaka süresince sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Temsilci olarak görevli olduğunuz müsabakalarda kendi görevlerinizi unutup Federasyonumuzu temsil ettiğinizi düşünerek görev yapmalısınız. Talimatlarımızı özümsemenizi ve tüm paydaşlara öğretici olmanızı bekleriz.

Liglerin ikinci devresinde de ilk yarıdaki performansınızı aynı şekilde sürdürmenizi bekliyoruz dedi. Seminer Arıcı'nın başarı dilekleri ile sona erdi.

Geri
İleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.