TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Temsilciler » Temsilciler Detay Sayfası
Temsilciler Kurulu Değerlendirme Toplantısı yaptı 27.09.2017
Temsilciler Kurulu Değerlendirme Toplantısı yaptı

Temsilciler Kurulu, üyelerin katılımı ile Eylül ayı kurul toplantısını ve bölgesel değerlendirme toplantısını Rize'de yaptı.

Bölgesel değerlendirme toplantısına; Artvin, Erzincan, Erzurum, Rize ve Trabzon illerindeki Üst Klasman Temsilcileri, Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcileri ve Klasman Temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı,  temsilciler ile görüş alışverişinde bulunurken, müsabakalarla ilgili genel değerlendirme yaptı.

Arıcı, temsilcilerin statü ve talimatlarla ilgili donanımlarıyla, başta emniyet teşkilatı olmak üzere, kulüp yöneticileri ve stat görevlileriyle uyum içindeki hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bundan sonraki görevlerde de aynı anlayışla temsilciliğin önleyici ve eğitici rolünün daha da etkinleştirilmesi gerektiğini vurgulayan Arıcı, ayrıca devre arası seminerde üzerinde durulması gereken konularla ilgili olarak, toplantıya katılan temsilcilerin görüş ve önerilerini de aldı. Bölgesel toplantı Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin'in idari hususlar, rapor düzenlemeleri ile ilgili karşılaşılan sorun ve sorular konusundaki bilgilendirmesi ile devam etti.

Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, bugüne kadar olduğu gibi bundan böylede görevlerde daha dikkatli ve özenli olmanın gereğine dikkat çekti ve bundan sonraki görevlerinde temsilcilere başarılar diledi.

Toplantı, Kurul üyeleri ile temsilcilerin karşılıklı iyi niyet konuşmaları ve başarı dilekleriyle sona erdi.
 

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.