TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Temsilciler » Temsilciler Detay Sayfası
Temsilciler Kurulu Değerlendirme Toplantısı yapıldı 6.12.2017
Temsilciler Kurulu Değerlendirme Toplantısı yapıldı

Temsilciler Kurulu, üyelerin katılımı ile Aralık ayı kurul toplantısını ve bölgesel değerlendirme toplantısını İzmir'de yaptı. Bölgesel değerlendirme toplantısına Temsilciler Kurulu üyeleri, Aydın, Balıkesir, Denizli, İzmir, Manisa, Muğla ve Uşak illerindeki Üst Klasman Temsilcileri, Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcileri ve Klasman Temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, temsilciler ile görüş alışverişinde bulunurken, müsabakalarla ilgili genel değerlendirme yaptı. Arıcı, Ocak ayında yapılacak devre arası seminerde üzerinde durulması gereken konularla ilgili olarak, toplantıya katılan temsilcilerin görüş ve önerilerini de aldı. Bölgesel toplantı Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin'in idari hususlar, rapor düzenlemeleri ile ilgili karşılaşılan sorun ve sorular konusundaki bilgilendirmesi ile devam etti. Ayrıca, Riva Hasan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapılan, Türkiye Futbol Federasyonu ile İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen  Spor Güvenliği Çalıştayı ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada görevlerde daha dikkatli, özenli olunması, genelge ve talimatların dikkatli incelenmesi gerektiğine dikkat çekti ve temsilcilere başarılar diledi.

Geri
İleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.