TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Temsilciler » Temsilciler Detay Sayfası
Temsilciler Kurulu Değerlendirme Toplantısı yapıldı 22.02.2018
Temsilciler Kurulu Değerlendirme Toplantısı yapıldı
Geri
İleri

Temsilciler Kurulu şubat ayı toplantısı, Bölgesel Değerlendirme Toplantısı ve 5-7 Ocak 2018'deki devre arası seminerine mazeretleri nedeniyle katılamayan temsilcilerin semineri, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapıldı.

Riva'daki Bölgesel Değerlendirme Toplantısı'na Temsilciler Kurulu üyeleri, İstanbul ilinde bulunan Üst Klasman Temsilcileri, Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcileri ile Klasman Temsilcileri katıldı.

Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, açılış konuşmasında müsabakalarla ilgili genel değerlendirmede bulundu. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da görevlerde dikkatli olunmasını isteyen Dr. Abdurrahman Arıcı, kurul tarafından hazırlanan genelgeler, talimatlar, hatırlatmalar ve rapor yazım standartlarının da daha dikkatli uygulanması gerektiğini vurguladı ve temsilcilere başarı diledi. Başkan Arıcı, toplantıya katılan temsilcilerin müsabakalarda karşılaştıkları konular ve talimatlar ile ilgili görüş ve önerilerini de aldı.

Mazeretleri nedeni ile devre arası seminerine katılamayan temsilcilere toplantının sabahki oturumunda talimat, statü, hatırlatmalar ve rapor yazım standartları ile ilgili eğitim verildi.

Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin de Bölgesel Toplantı ve Mazeret Semineri'nde talimat, statü, idari hususlar, rapor düzenlemeleri ile ilgili karşılaşılan sorun ve soruların çözümleri konusunda temsilcileri bilgilendirdi.

Geri
İleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.