TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur sonuçları 21.9.2017

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. Tur karşılaşmaları tamamladı. 19, 20 ve 21 Eylül tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanan  müsabakalarda alınan sonuçlar ve maç detayları şöyle;

Ziraat Türkiye Kupası -  3.Tur 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
19.09.2017
13:00
BAĞCILAR MAHMUTBEY STADI ANADOLU BAĞCILAR SPOR 0-1
Detaylar
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR (H) CELAL BAYRAKLI
(Y) ALİ ETLİKCİ
(Y) AYKUT KÜÇÜK
(D) ALİM KANDEMİR
19.09.2017
13:00
GAZİOSMANPAŞA STADI TOKATSPOR 0-0
Detaylar
(Uzt. 0-1)
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. (H) YASİN KOL
(Y) HASAN ERDOĞAN
(Y) MÜRVET YAVUZTÜRK
(D) ALPASLAN ŞEN
19.09.2017
13:45
MARDİN 21 KASIM STADI ŞANLIURFASPOR 1-1
Detaylar
(Pen. 5-3)
PAZARSPOR (H) YAKUP BAKIR
(Y) BÜLENT ULUDOĞAN
(Y) SUAT GÜZ
(D) GÖKHAN ÖZBULUT
19.09.2017
14:30
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0-1
Detaylar
İSTANBULSPOR A.Ş. (H) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(Y) ENGİN ERDEM
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(D) BURAK PAKKAN
19.09.2017
15:00
PAYAS İLÇE STADI PAYASSPOR 1-1
Detaylar
(Uzt. 1-3)
AMED SPORTİF FAALİYETLER (H) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(Y) HACI MEHMET EKMEKYERMEZ
(Y) KADİR KANTEKİN
(D) BİLAL KÖSEOĞLU
19.09.2017
15:30
BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR 0-1
Detaylar
ÇORUM BELEDİYESPOR (H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) AYKUT ONAR
(Y) OĞUZ AKYÜZ
(D) CİHAN ATAŞ
19.09.2017
15:30
BERGAMA 14 EYLÜL MENEMEN BELEDİYE SPOR 4-2
Detaylar
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ (H) ADNAN DENİZ KAYATEPE
(Y) HİDAYET ZEYBEK
(Y) ŞENOL BEKTAŞ
(D) BARKIN KARA
19.09.2017
15:30
MUĞLA ATATÜRK STD. MUĞLASPOR 1-1
Detaylar
(Pen. 3-4)
ETİMESGUT BLD. SPOR (H) OĞUZHAN UĞURLU
(Y) MEHMET CAN KÜÇÜK
(Y) SEGAH TUNÇKOL
(D) AYTAÇ GEÇGEL
19.09.2017
15:30
KIRKLARELİ ATATÜRK SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1-3
Detaylar
NİĞDE BELEDİYESPOR (H) EMRE KARGIN
(Y) MUSTAFA HAN
(Y) HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ
(D) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK
19.09.2017
15:30
BODRUM İLÇE STADI BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2-2
Detaylar
(Uzt. 2-3)
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ (H) ABDULLAH YILMAZ
(Y) CEMAL ALPAY
(Y) MURAT ŞENER
(D) TOLGA SANCAK
19.09.2017
16:00
VAN ATATÜRK VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0-1
Detaylar
KAYSERİSPOR (H) BAHATTİN ŞİMŞEK
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN
(Y) MEHMET METİN
(D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
19.09.2017
17:00
BALIKESİR ATATÜRK BALIKESİRSPOR BALTOK 1-1
Detaylar
(Pen. 6-7)
KARS 36 SPOR (H) ŞEREF TAŞTAN
(Y) CUMHUR ALTAY
(Y) MEHMET ALİ AKKOR
(D) TAYFUN SARI
19.09.2017
19:00
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR 3-0
Detaylar
SİNOPSPOR (H) KADİR SAĞLAM
(Y) SEZGİN ÇINAR
(Y) HABİP TİRYAKİ
(D) OZAN BİLEYCİ
19.09.2017
19:00
MERSİN STADYUMU MERSİN İDMANYURDU 3-5
Detaylar
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR (H) SABİT SELVİ
(Y) CEM ÖZBAY
(Y) CANKUT GÖNENÇ
(D) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER
19.09.2017
19:00
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI KEMERSPOR 2003 0-0
Detaylar
(Uzt. 0-1)
SİVAS BELEDİYE SPOR (H) SİNAN DERECİ
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(Y) ARMAĞAN ÇEKİNMEZ
(D) SİNAN ÖZCAN
20.09.2017
13:00
İNEGÖL İLÇE STADI İNEGÖLSPOR 0-2
Detaylar
EVKUR YENİ MALATYASPOR (H) ERKAN ENGİN
(Y) ORKUN AKTAŞ
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(D) MUSTAFA AYDIN
20.09.2017
14:00
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 3-3
Detaylar
(Pen. 7-8)
GÜMÜŞHANESPOR (H) FERHAN KESTANLIOĞLU
(Y) MURAT ALTAN
(Y) AHMET ULU
(D) ONUR BİNGÖL
20.09.2017
14:30
16 MAYIS ŞEHİRSTADI BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3-1
Detaylar
GÖZTEPE A.Ş. (H) ALİ ŞANSALAN
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(D) CAN CENGİZ
20.09.2017
15:00
MALTEPE HASAN POLAT SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2-2
Detaylar
(Uzt. 2-4)
ELAZIĞSPOR (H) RAMAZAN KELEŞ
(Y) UTKU TUNAVELİOĞLU
(Y) BURAK CANSIZ
(D) SEMİH KURT
20.09.2017
15:00
İSMET ATLI STADI KOZAN BELEDİYESPOR 1-3
Detaylar
ADANASPOR A.Ş. (H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) ATA YILDIRIM
(Y) HÜSEYİN AYLAK
(D) DENİZ KÜKREK
20.09.2017
15:00
ERZİN İLÇE STADI ERZİN BELEDİYESPOR 1-2
Detaylar
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. (H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) SERDAR İLA
(Y) TURGUT EVRAN
(D) YUNUS DURSUN
20.09.2017
15:00
DENİZLİ ATATÜRK DENİZLİSPOR 1-0
Detaylar
DÜZCESPOR (H) SARPER BARIŞ SAKA
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) MEHMET TÜRKMEN
20.09.2017
15:00
CEBECİ İNÖNÜ HACETTEPE SPOR 1-2
Detaylar
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR (H) EMRE ABAR
(Y) SERKAN GÜLÇER
(Y) GÖKHAN COŞAR
(D) LEVENT AKTAN
20.09.2017
15:00
ANTAKYA ATATÜRK STADI HATAYSPOR 1-0
Detaylar
ERGENE VELİMEŞE SPOR (H) AHMET TURAN TİMUROĞLU
(Y) ÖZCAN SULTANOĞLU
(Y) BARIŞ ÇİÇEKSOYU
(D) MEHMET TERECE
20.09.2017
15:00
KASTAMONU GAZİ STADI KASTAMONUSPOR 1966 1-3
Detaylar
OFSPOR A.Ş. (H) R.ALKIM AKSOY
(Y) CAN SAVAŞAN
(Y) YUSUF DOĞAN
(D) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ
20.09.2017
15:00
AKTEPE STADI KEÇİÖRENGÜCÜ 3-1
Detaylar
SİLİVRİSPOR (H) SELİM ÖZEN
(Y) İLKER AYTEN
(Y) ÇETİN ÖNCEL
(D) BAYRAM BAŞKAN
20.09.2017
15:30
KOCAELİ ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI KOCAELİ BİRLİK SPOR 0-0
Detaylar
(Pen. 5-6)
EDİRNESPOR (H) CİHAN AYDIN
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) ŞEYHMUS BAYSAL
(D) ÖMER ŞİVKA
20.09.2017
15:30
BERGAMA 14 EYLÜL BERGAMA BELEDİYESPOR 0-2
Detaylar
SARIYER (H) ALİ KARATUTLU
(Y) YAVUZ BAHADIR ORDU
(Y) MUSTAFA ONUR ÖZGENÇ
(D) ABDULKERİM SALTUK BUĞRAHAN KOCA
20.09.2017
15:30
TUZLA BELEDİYE SAHASI TUZLASPOR A.Ş. 1-0
Detaylar
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR (H) HAMİT BASIK
(Y) ORHAN FAHLIOĞULLARI
(Y) MAHMUT GÜLLE
(D) MEHMET SEMİH GÜÇLÜ
20.09.2017
15:30
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ YEŞİL BURSA A.Ş. 3-1
Detaylar
KARŞIYAKA (H) VELİ KARAKAYA
(Y) HASAN HÜSEYİN TETİK
(Y) BARKIN GÜDÜ
(D) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
20.09.2017
16:00
GİRESUN ATATÜRK AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3-1
Detaylar
CİZRE SPOR (H) MERT GÜZENGE
(Y) MEHMET YILDIRIM
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(D) SEZER YALÇIN
20.09.2017
17:00
İZMİR ATATÜRK ALTAY 0-0
Detaylar
(Pen. 6-7)
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR (H) BURAK ŞEKER
(Y) SELAHATTİN ALTAY
(Y) GÖKHAN BARCIN
(D) FERİDUN DALDAŞ
20.09.2017
18:00
BORNOVA STADI ALTINORDU A.Ş. 1-0
Detaylar
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR (H) ALPER ÇETİN
(Y) AHMET AYAZ
(Y) KEMAL ELMAS
(D) SAİT TUZCU
20.09.2017
18:00
YENİ BUCA STADI BUCASPOR 2-0
Detaylar
PENDİKSPOR (H) MURAT ERDOĞAN
(Y) FATİH KARATAĞ
(Y) MEHMET GÖKHAN CEYLAN
(D) ALPER ORAN
20.09.2017
19:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANA DEMİRSPOR 3-0
Detaylar
BAYRAMPAŞA (H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) BARAN ERASLAN
(Y) KAMİL ÇETİN
(D) BURAK ÖZCAN
20.09.2017
19:00
GAZİANTEP STADYUMU GAZİANTEPSPOR 0-3
Detaylar
TİRE 1922 SPOR (H) SERDAR AKKOÇOĞLU
(Y) SONER MARAŞ
(Y) ÖNDER YILMAZ
(D) LÜTFULLAH ASLAN
20.09.2017
19:00
SAMSUN 19 MAYIS SAMSUNSPOR 3-3
Detaylar
(Pen. 4-6)
ANKARA DEMİRSPOR (H) CANER AK
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(Y) FURKAN ÜRÜN
(D) MUSTAFA MURAT OĞUZ
20.09.2017
19:00
MANİSA 19 MAYIS MANİSASPOR 4-1
Detaylar
ARSİNSPOR (H) GÜREL UZUNER
(Y) MÜCAHİT DEĞERMENCİ
(Y) ALİ UĞURTAN DEMİRTAŞ
(D) EFE TANRIVERDİ
20.09.2017
20:30
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU BURSASPOR 4-0
Detaylar
TARSUS İDMAN YURDU (H) ONUR KARABAŞ
(Y) SERKAN GENÇERLER
(Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ
(D) YAVUZ ÇETİN
20.09.2017
20:30
FETHİYE İLÇE FETHİYESPOR 2-0
Detaylar
NAZİLLİ BELEDİYESPOR (H) SERKAN ERGÜN
(Y) MEHMET VARGÜN
(Y) SİNAN BİLEN
(D) SERCAN YILMAZ
21.09.2017
13:00
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2-2
Detaylar
(Uzt. 4-2)
ESKİŞEHİRSPOR (H) MURAT ÖZCAN
(Y) OKTAY ÖNGE
(Y) EMRAH ÜNAL
(D) SEFA CAN MERAL
21.09.2017
15:00
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ EYÜPSPOR 2-1
Detaylar
SAKARYASPOR A.Ş. (H) ALİ ZAĞLI
(Y) UĞUR ERDOĞAN
(Y) UĞUR ÖNAY
(D) ALİ AKDENİZ
21.09.2017
15:00
KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI KIZILCABÖLÜKSPOR 2-1
Detaylar
ÜMRANİYESPOR (H) YİĞİT ARSLAN
(Y) EMİN YILDIRIM
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
(D) BURAK OLCAR
21.09.2017
16:00
YENİ 4 EYLÜL STADI DEMİR GRUP SİVASSPOR 3-0
Detaylar
BUGSAŞ SPOR A.Ş. (H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(Y) UYGAR BEBEK
(Y) CANDAŞ ELBİL
(D) SERHAD ÜRKMEZ
21.09.2017
17:30
AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR STADI AFJET AFYONSPOR 2-0
Detaylar
MKE ANKARAGÜCÜ (H) ÇAĞATAY ŞAHAN
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(Y) MUHAMMET YUMAK
(D) ADEM SARITAŞ
21.09.2017
19:30
ÇAYKUR DİDİ ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-0
Detaylar
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK (H) ZORBAY KÜÇÜK
(Y) MURAT TEMEL
(Y) VURAL GÜL
(D) YALÇIN TAŞKINFURAT

Fikstürler
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Puan Cetvelleri
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.