TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U-19 » U-19 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U19 Milli Takımı'nın, Avrupa Şampiyonası Elemeleri 1. Tur aday kadrosu 30.09.2016
U19 Milli Takımının, Avrupa Şampiyonası Elemeleri 1. Tur aday kadrosu
U19 Milli Takımımızın, 6-11 Ekim 2016 tarihleri arasında Ukrayna'da oynayacağı UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 1. Tur müsabakaları aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 2 Ekim 2016 Pazar günü saat 18.00'de, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.

52 takımın 4'erli olarak 13 gruba ayrıldığı 1.Eleme Turu'nda, gruplarını ilk iki sırada tamamlayan ekipler ile tüm gruplar arasında en iyi üçüncü ve ülke puanı en yüksek olan İspanya, Elit Tur'a yükselecek.

Mayıs 2017'de düzenlenecek ve toplam 28 takımın 4'erli 7 gruba ayrılacağı Elit Tur'da ise, gruplarını lider tamamlayan 7 ekip, Temmuz 2017'de Gürcistan'da yapılacak Avrupa Şampiyonası'na yükselmeye hak kazanacak. Ev sahibi Gürcistan finallere direkt olarak katılacak.

Teknik Direktör Vedat İnceefe yönetimindeki U19 Milli Takımımızın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Mevki

Doğum Tarihi

Ahmet Said KIVANÇ

Medipol Başakşehir FK

Kaleci

29.04.1998

İrfan Can EĞRİBAYAT

Adanaspor A.Ş.

Kaleci

30.06.1998

Ali Mert AYDIN

Altınordu A.Ş.

Defans

01.01.1998

Alpay KOÇAKLI

Gaziantepspor

Defans

19.09.1998

Kadir Kaan ÖZDEMİR

Fenerbahçe A.Ş.

Defans

01.03.1998

Murat SAĞLAM

VfL Wolfsburg

Defans

10.04.1998

Yusuf Yalçın ARSLAN

Altınordu A.Ş.

Defans

23.03.1998

Yusuf TURHAN

Tire 1922 Spor

Defans

01.06.1998

Abdülkadir ÖMÜR

Trabzonspor A.Ş.

Orta Saha

25.06.1999

Ahmet CANBAZ

Eintracht Braunschweig

Orta Saha

27.04.1998

Berkay ÖZCAN

VfB Stuttgart

Orta Saha

15.02.1998

Cihan KAHRAMAN

1. FC Union Berlin

Orta Saha

08.10.1998

Enis DURAK

Altınordu A.Ş.

Orta Saha

16.04.1998

Jiyan YAVUZ

Menemen Belediye Spor

Orta Saha

21.10.1998

Mete Kaan DEMİR

Hannover 96

Orta Saha

13.05.1998

Alpay ALDEMİR

Bucaspor

Forvet

05.02.1998

İlker YÜKSEL

FSV Mainz 05

Forvet

31.05.1998

Muhammed ÖZTÜRK

Beşiktaş A.Ş.

Forvet

05.04.1998


Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat

06.10.2016-15.00 TSİ

Ukrayna

-

İzlanda

Kolos / Borispol

06.10.2016-15.00 TSİ

Letonya

-

Türkiye

Yuvileinyi / Bucha

08.10.2016-15.00 TSİ

Ukrayna

-

Letonya

Kolos / Borispol

08.10.2016-15.00 TSİ

Türkiye

-

İzlanda

Yuvileinyi / Bucha

11.10.2016-15.00 TSİ

Türkiye

-

Ukrayna

Kolos / Borispol

11.10.2016-15.00 TSİ

İzlanda

-

Letonya

Yuvileinyi / Bucha


Seyahat Programı:

04.10.2016 Sabiha Gökçen - Kiev TK455 Saat: 09.30 / 11.30
12.10.2016 Kiev - İstanbul Atatürk TK458 Saat: 10.15 / 12.20

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.