TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U-19 » U-19 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U19 Milli Takımı Rusya'da 30.08.2018
U19 Milli Takımı Rusyada
Geri
İleri

U19 Milli Takımımız, 29 Ağustos - 10 Eylül tarihleri arasında Rusya'da düzenlenen Valentin Granatkin turnuvası çalışmalarına Moskova'da devam ediyor. 27 Ağustos 2018 Pazartesi günü toplanan ve 2 gün boyunca antrenmanlarını Beykoz Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapan Milli Takımımız, bugün turnuvadaki ilk maçında St. Petersburg Karması ile karşılaşacak.

Ayrıca, bu sabah teknik direktör Şenol Ustaömer yönetimindeki U19 Milli Takımı, Rusya'da 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı Türk bayrağı eşliğinde kutladı.

U19 Milli Takımı'nın Valentin Granatkin Turnuvası aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Doğukan Özkan (Beşiktaş A.Ş.), Ozan Can Oruç (Altınordu A.Ş.)

Defans:
Bekir Melih Gökçimen (Galatasaray A.Ş.), Berkehan Biçer (Altınordu A.Ş.), Emre Aytun (Hannover 96), Muhammet Ömer Çakı (Fenerbahçe A.Ş.), Onur Taha Takır (Altınordu A.Ş.), Ramazan Emirhan Civelek (Galatasaray A.Ş.), Şahan Akyüz (Altınordu A.Ş.)

Orta Saha:
Abdussamed Karnuçu (Galatasaray A.Ş.), Berkay Görmez (Altınordu A.Ş.), Berkin Taşkın (Altınordu A.Ş.), Erdem Seçgin (Beşiktaş A.Ş.), Fatih Bektaş (Fenerbahçe A.Ş.), Recep Gül (Galatasaray A.Ş.), Sefa Akgün (B.B. Erzurumspor), Yunus Akgün (Galatasaray A.Ş.)

Forvet:
Ali Yavuz Kol (Galatasaray A.Ş.), Embiya Ayyıldız (Altınordu A.Ş.)
 
Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Şenol Ustaömer

 
Valentin Granatkin Turnuvası Programı:

Tarih - Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

30.08.2018 - 12:00

KIRGIZİSTAN

-

KAZAKİSTAN

Roschino Arena, Moskova

30.08.2018 - 19:00

ST. PETERSBURG K.

-

TÜRKİYE

Roschino Arena, Moskova

31.08.2018 - 12:00

LİTVANYA

-

ERMENİSTAN

Petrovsky Stadı, Moskova

31.08.2018 - 19:00

RUSYA

-

MOLDOVA

Petrovsky Stadı, Moskova

01.09.2018 - 12:00

TÜRKİYE

-

KAZAKİSTAN

Roschino Arena, Moskova

01.09.2018 - 17:00

ST. PETERSBURG K.

-

KIRGIZİSTAN

Roschino Arena, Moskova

02.09.2018 - 10:00

MOLDOVA

ERMENİSTAN

Petrovsky Stadı, Moskova

02.09.2018 - 15:00

RUSYA

LİTVANYA

Petrovsky Stadı, Moskova

04.09.2018 - 12:00

KIRGIZİSTAN

-

TÜRKİYE

Roschino Arena, Moskova

04.09.2018 - 19:00

KAZAKİSTAN

-

ST. PETERSBURG K.

Roschino Arena, Moskova

05.09.2018 - 12:00

LİTVANYA

MOLDOVA

Petrovsky Stadı, Moskova

05.09.2018 - 19:00

ERMENİSTAN

RUSYA

Petrovsky Stadı, Moskova

06.09.2018 - 12:00

Sıralama Maçı (A3 - B4)

Roschino Arena, Moskova

06.09.2018 - 19:00

Sıralama Maçı (A4 - B3)

Roschino Arena, Moskova

07.09.2018 - 12:00

Yarı Final Maçı (A1 - B2)

Petrovsky Stadı, Moskova

07.09.2018 - 19:00

Yarı Final Maçı (A2 - B1)

Petrovsky Stadı, Moskova

08.09.2018 - 12:00

7.lik Maçı

Roschino Arena, Moskova

08.09.2018 - 17:00

5.lik Maçı

Roschino Arena, Moskova

09.09.2018 - 12:00

3.lük Maçı

Petrovsky Stadı, Moskova

09.09.2018 - 17:00

Final

Petrovsky Stadı, Moskova


Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.