TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U-19 » U-19 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U19 Milli Takımı, Kırgızistan'ı 3-0 yendi 4.9.2018
U19 Milli Takımı, Kırgızistanı 3-0 yendi
Geri
İleri

U19 Milli Takımımız, Rusya'da düzenlenen Valentin Granatkin Turnuvası'ndaki üçüncü maçında Kırgızistan'ı 3-0 mağlup etti. Moskova kentindeki Roschino Arena'da oynanan karşılaşmada Milli Takımımızın gollerini 7. dakikada penaltıdan Recep Gül, 59. ve 61. dakikada Yunus Akgün kaydetti.

Turnuva kuralları gereği her iki takımdan birer oyuncu maçın oyuncuları olarak seçildi. Millilerimizden Yunus Akgün takımımız adına maçın oyuncusu oldu.

Milli Takımımız, bu sonuçların ardından A Grubu'nu ikinci bitirdi ve yarı finalde B Grubu birincisi Litvanya ile eşleşti. Yarı final maçı 7 Eylül 2018 Cuma günü saat 12:00'de Petrovsky Stadı'nda oynanacak. Diğer yarı final maçında St. Petersburg Karması ile Rusya karşılaşacak.

Türkiye:
Doğukan Özkan, Şahan Akyüz (Dk. 87 Berkehan Biçer), Onur Taha Takır, Muhammet Ömer Çakı (Dk. 90 Bekir Melih Gökçimen), Abdussamed Karnuçu, Recep Gül, Sefa Akgün, Yunus Akgün (Dk. 87 Ramazan Emirhan Civelek), Fatih Bektaş, Erdem Seçgin, Berkay Görmez (Dk. 64 Berkin Taşkın)

Kırgızistan: Artem Priadkin, Malik Aitbaev, Maksat Dzhakybaliev, Adilet Kanybekov (Dk. 65 Uulu Baiaman Kumarbai), Amantur Shamurzaev, Kamolidin Tashiev, Gulzhigit Borubaev, Gulzhigit Alykulov, Uulu Orozbek Timur (Dk. 65 Ernaz Abilov), Maksim Esin (Dk. 46 Ryskeldi Artykbaev), Zhenishbek Sydykov (Dk. 46 Amir Zhaparov)

Sarı Kartlar: Dk. 50 Berkay Görmez, Dk. 51 Şahan Akyüz, Dk. 61 Muhammet Ömer Çakı (Türkiye) - Dk. 14 Zhenishbek Sydykov, Dk. 43 Uulu Orozbek Timur (Kırgızistan)

U19 Milli Takımı'nın Valentin Granatkin Turnuvası aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Doğukan Özkan (Beşiktaş A.Ş.), Ozan Can Oruç (Altınordu A.Ş.)

Defans:
Bekir Melih Gökçimen (Galatasaray A.Ş.), Berkehan Biçer (Altınordu A.Ş.), Emre Aytun (Hannover 96), Muhammet Ömer Çakı (Fenerbahçe A.Ş.), Onur Taha Takır (Altınordu A.Ş.), Ramazan Emirhan Civelek (Galatasaray A.Ş.), Şahan Akyüz (Altınordu A.Ş.)

Orta Saha:
Abdussamed Karnuçu (Galatasaray A.Ş.), Berkay Görmez (Altınordu A.Ş.), Berkin Taşkın (Altınordu A.Ş.), Erdem Seçgin (Beşiktaş A.Ş.), Fatih Bektaş (Fenerbahçe A.Ş.), Recep Gül (Galatasaray A.Ş.), Sefa Akgün (B.B. Erzurumspor), Yunus Akgün (Galatasaray A.Ş.)

Forvet:
Ali Yavuz Kol (Galatasaray A.Ş.), Embiya Ayyıldız (Altınordu A.Ş.)
 
Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Şenol Ustaömer

Valentin Granatkin Turnuvası Programı:

Tarih - Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

30.08.2018 - 12:00

KIRGIZİSTAN

2 - 1

KAZAKİSTAN

Roschino Arena, Moskova

30.08.2018 - 19:00

ST. PETERSBURG K.

1 - 1

TÜRKİYE

Roschino Arena, Moskova

31.08.2018 - 12:00

LİTVANYA

1 - 0

ERMENİSTAN

Petrovsky Stadı, Moskova

31.08.2018 - 19:00

RUSYA

2 - 1

MOLDOVA

Petrovsky Stadı, Moskova

01.09.2018 - 12:00

TÜRKİYE

0 - 1

KAZAKİSTAN

Roschino Arena, Moskova

01.09.2018 - 17:00

ST. PETERSBURG K.

1 - 1

KIRGIZİSTAN

Roschino Arena, Moskova

02.09.2018 - 10:00

MOLDOVA

4 - 1

ERMENİSTAN

Petrovsky Stadı, Moskova

02.09.2018 - 15:00

RUSYA

0 - 2

LİTVANYA

Petrovsky Stadı, Moskova

04.09.2018 - 12:00

KIRGIZİSTAN

0 - 3

TÜRKİYE

Roschino Arena, Moskova

04.09.2018 - 19:00

KAZAKİSTAN

1 - 4

ST. PETERSBURG K.

Roschino Arena, Moskova

05.09.2018 - 12:00

LİTVANYA

2 - 0

MOLDOVA

Petrovsky Stadı, Moskova

05.09.2018 - 19:00

ERMENİSTAN

0 - 2

RUSYA

Petrovsky Stadı, Moskova

06.09.2018 - 12:00

MOLDOVA

-

KAZAKİSTAN

Roschino Arena, Moskova

06.09.2018 - 19:00

KIRGIZİSTAN

-

ERMENİSTAN

Roschino Arena, Moskova

07.09.2018 - 12:00

LİTVANYA

-

TÜRKİYE

Petrovsky Stadı, Moskova

07.09.2018 - 19:00

ST. PETERSBURG K.

-

RUSYA

Petrovsky Stadı, Moskova

08.09.2018 - 12:00

7.lik Maçı

Roschino Arena, Moskova

08.09.2018 - 17:00

5.lik Maçı

Roschino Arena, Moskova

09.09.2018 - 12:00

3.lük Maçı

Petrovsky Stadı, Moskova

09.09.2018 - 17:00

Final

Petrovsky Stadı, Moskova



Puan Durumları:



A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. SAINT PETERSBURG KARMASI

3

1

2

0

6

3

3

5

2. TÜRKİYE

3

1

1

1

4

2

2

4

3. KIRGIZİSTAN

3

1

1

1

3

5

-2

4

4. KAZAKİSTAN

3

1

0

2

3

6

-3

3



B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. LİTVANYA

3

3

0

0

5

0

5

9

2. RUSYA

3

2

0

1

4

3

1

6

3. MOLDOVA

3

1

0

2

5

5

0

3

4. ERMENİSTAN

3

0

0

3

1

7

-6

0

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.