U18 Milli Takımımız, Rusya'da düzenlenen Valentin Granatkin Turnuvası'ndaki ikinci maçında Letonya'ya 1-0 mağlup oldu.
Gruptaki ilk maçında Ukrayna'yı 1-0 mağlup eden Millilerimiz, üçüncü ve son grup maçını 8 Ocak Çarşamba günü TSİ 17.00'de Saint Petersburg ile oynayacak.
Türkiye: 23-Fatih Demirlek, 2-Egemen Zengin (Dk. 64 3-Arif Demir), 4-Furkan Emre Ünver, 6-Ertuğrul Ersoy, 7-Fırat Bilem, 13-Doğanay Kılıç (Dk.46 10-İbrahim Serdar Aydın), 11-Birhan Vatansever (Dk.78 19-Doğan Erdoğan), 14-Melih Okutan, 16-Burak Can Çamoğlu (Dk.46 9-Batuhan Altıntaş), 17-Fırat Suçsuz (Dk. 46 15-Orkan Çınar), 18-Furkan Yaman.
Sarı kartlar: Dk.21 Deniss Bezushchonoks, Dk.25 Ertuğrul Ersoy, Dk.64 Raivis jurkovskis, Dk.68 Ruslans Keirans, Dk.75 Fatih Demirlek, Dk.83 Doğan Erdoğan
Teknik Direktör Mehmet Hacıoğlu yönetimindeki U18 Milli Takımımızın aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:
Oyuncu Adı Soyadı |
Kulübü |
Mevki |
Doğum Tarihi |
Fırat BİLEM |
Balçova Belediye Spor |
Defans |
01.05.1996 |
Furkan YAMAN |
Beşiktaş A.Ş. |
Forvet |
08.01.1996 |
Furkan Emre ÜNVER |
Bursaspor |
Defans |
30.01.1997 |
Doğanay KILIÇ |
Bursaspor |
Orta Saha |
08.06.1996 |
Mustafa Batuhan ALTINTAŞ |
Bursaspor |
Forvet |
14.03.1996 |
Ertuğrul ERSOY |
Bursaspor |
Defans |
13.02.1997 |
Anıl DEMİR |
Fenerbahçe A.Ş. |
Kaleci |
04.11.1996 |
Egemen ZENGİN |
Fenerbahçe A.Ş. |
Defans |
01.01.1996 |
İbrahim Serdar AYDIN |
Fenerbahçe A.Ş. |
Orta Saha |
19.07.1996 |
Melih OKUTAN |
Fenerbahçe A.Ş. |
Orta Saha |
01.07.1996 |
Birhan VATANSEVER |
Galatasaray A.Ş. |
Orta Saha |
25.04.1997 |
Fethi ÖZER |
Göztepe A.Ş. |
Defans |
04.10.1996 |
Doğan ERDOĞAN |
Samsunspor |
Orta Saha |
22.08.1996 |
Emre KOYUNCU |
Tarsus İdman Yurdu |
Kaleci |
04.02.1996 |
Fatih DEMİRLEK |
Turgutluspor |
Kaleci |
25.02.1996 |
Arif DEMİR |
AS Nancy Lorraine |
Defans |
05.11.1996 |
Burak Can ÇAMOĞLU |
Borussia Dortmund |
Orta Saha |
05.10.1996 |
Hasan Hüseyin TUZCU |
Hertha BSC |
Defans |
06.02.1996 |
Fırat SUÇSUZ |
Hertha BSC |
Orta Saha |
27.06.1996 |
Orkan ÇINAR |
VfL Wolfsburg |
Orta Saha |
29.01.1996 |
Valentin Granatkin Turnuvası grupları ve maç takvimi:
A Grubu |
B Grubu |
C Grubu |
D Grubu |
Belarus |
Rusya |
Japonya |
Türkiye |
İran |
Moldova |
Çek Cumhuriyeti |
Ukrayna |
Slovakya |
Slovenya |
Yunanistan |
Letonya |
Finlandiya |
Estonya |
Azerbaycan |
St. Petersburg |
Tarih-Saat |
1. Takım |
Skor |
2. Takım |
Stat / Yer |
04.01.2014-14:30 |
Ukrayna |
0-1 |
Türkiye |
Petersburgsky SCC |
04.01.2014-17:00 |
St. Petersburg |
4-0 |
Letonya |
Petersburgsky SCC |
06.01.2014-14:30 |
Letonya |
1-0 |
Türkiye |
Petersburgsky SCC |
06.01.2014-17:00 |
St. Petersburg |
0-0 |
Ukrayna |
Petersburgsky SCC |
08.01.2014-14:30 |
Ukrayna |
- |
Letonya |
Petersburgsky SCC |
08.01.2014-17:00 |
Türkiye |
- |
St. Petersburg |
Petersburgsky SCC |
Not: Rusya ile Türkiye arasında +2 saat fark bulunmaktadır. Müsabaka saatleri TSİ yazılmıştır.