TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U 18 milli » U-18 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U18 Milli Takımı, Macaristan'a 1-0 yenildi 28.04.2017
U18 Milli Takımı, Macaristana 1-0 yenildi
Geri
İleri

U18 Milli Takımımız, Slovakya'da düzenlenen Slovakya Kupası A Grubu'ndaki son maçında Macaristan'a 1-0 mağlup oldu. Cernevik Stadyumu'ndaki maçın tek golünü 42. dakikada Martin Palincsar attı.

Millilerimiz, bu sonuçla turnuvayı 6. olarak tamamladı.

Türkiye: 12-Mizhad Burak Sarı, 2-Ali Ülgen, 7-Çağrı Yağız Yasak (Dk. 41 14-Burak Kapacak), 8-Oğuz Kağan Güçtekin, 13-Batuhan Tekin, 15-Yılmaz Kılıç (Dk. 69 5-Tayyib Talha Sanuç), 16-Gökay Güney, 18-Sergio Barış Gucciardo (Dk. 36 11-Gökay Eser), 20-Murad Han Gönen (Dk. 41 19-Oğulcan Sadiroğlu), 21-Muhayer Oktay (Dk. 41 6-Abdülkadir Ömür), 22-Marlon Bülent Üçüncü.


Teknik Direktör Vedat İnceefe yönetimindeki U18 Milli Takımı'nın aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Mevki

Doğum Tarihi

Mehmet Ataberk DADAKDENİZ

Bursaspor

Kaleci

05.08.1999

Mızhat Burak SARI

Çaykur Rizespor A.Ş.

Kaleci

15.08.1999

Recep YEMİŞCİ

Altınordu A.Ş.

Defans

01.01.1999

Yılmaz KILIÇ

Eintracht Frankfurt

Defans

19.03.1999

Ali ÜLGEN

Galatasaray A.Ş.

Defans

10.11.1999

Furkan KORKUT

Galatasaray A.Ş.

Defans

17.01.1999

Batuhan TEKİN

Galatasaray A.Ş.

Defans

27.01.1999

Tayyib Talha SANUÇ

Kardemir Karabükspor

Defans

17.12.1999

Doğukan SİNİK

Antalyaspor A.Ş.

Orta Saha

21.01.1999

Oğulcan SADİROĞLU

Az Alkmaar

Orta Saha

17.04.1999

Burak KAPACAK

Bursaspor

Orta Saha

08.12.1999

Murad Han GÖNEN

Club Brugge

Orta Saha

18.02.1999

Hüseyin Atakan ÜNER

Denizli Futbol A Spor

Orta Saha

16.06.1999

Marlon ÜÇÜNCÜ

FC Stade Rennes

Orta Saha

08.07.1999

Oğuz Kağan GÜÇTEKİN

Fenerbahçe A.Ş.

Orta Saha

06.04.1999

Muhayer OKTAY

Fortuna Düsseldorf

Orta Saha

28.04.1999

Gökay GÜNEY

Galatasaray A.Ş.

Orta Saha

19.05.1999

Gökay ESER

Göztepe A.Ş.

Orta Saha

01.08.1999

Sergio Barış GUCCİARDO

SC Paderborn 07 e.V

Orta Saha

19.04.1999

Abdülkadir ÖMÜR

Trabzonspor A.Ş.

Orta Saha

25.06.1999

Çağrı Yağız YASAK

Bursaspor

Forvet

01.03.1999

Görkem ÇELİK

Dardanelspor A.Ş.

Forvet

01.02.1999


Slovakya Kupası  grupları ve maç takvimi:

A Grubu

B Grubu

Türkiye

Slovakya

Rusya

ABD

Çek Cumhuriyeti

Macaristan

İrlanda Cumhuriyeti

Belarus



Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stadyum

24.04.2017-12.00 TSİ

Slovakya

2-2

Belarus

Jaslovske Bohunice

24.04.2017-16.00 TSİ

Macaristan

1-1

ABD

Jaslovske Bohunice

24.04.2017-12.00 TSİ

Rusya

5-0

Türkiye

Modranka

24.04.2017-16.00 TSİ

İrlanda Cum.

1-3

Çek Cum.

Modranka

25.04.2017-12.00 TSİ

Slovakya

1-0

Macaristan

Cernevik

25.04.2017-16.00 TSİ

ABD

2-1

Belarus

Cernevik

25.04.2017-12.00 TSİ

Rusya

0-0

İrlanda Cum.

Dunajska Luzna

25.04.2017-16.00 TSİ

Çek Cum.

0-1

Türkiye

Dunajska Luzna

27.04.2017-12.00 TSİ

ABD

1-1
P 4-2

Slovakya

Jaslovske Bohunice

27.04.2017-12.00 TSİ

Belarus

0-3

Macaristan

Cernevik

27.04.2017-12.00 TSİ

Çek Cum.

1-4

Rusya

Modranka

27.04.2017-12.00 TSİ

Türkiye

1-2

İrlanda Cum.

Dunajska Luzna

28.04.2017-12.00 TSİ

Çek Cumhuriyeti-Belarus (7.lik maçı)

Modranka

28.04.2017-12.00 TSİ

Türkiye 0-1 Macaristan

Cernevik

28.04.2017-12.00 TSİ

İrlanda Cumhuriyeti-Slovakya (3.lük maçı)

Jaslovske Bohunice

28.04.2017-16.00 TSİ

ABD-Rusya (Final Maçı)

Jaslovske Bohunice

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.