TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U 18 milli » U-18 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U18 Milli Takımı'nın Valentin Granatkin Turnuvası aday kadrosu açıklandı 29.05.2019
U18 Milli Takımının Valentin Granatkin Turnuvası aday kadrosu açıklandı

U18 Milli Takımımızın 03-15 Haziran 2019 tarihleri arasında Rusya'da katılacağı U18 Valentin Granatkin Turnuvası aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 01 Haziran 2019 Cumartesi günü saat: 13.00'te, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.

U18 Milli Takımı'nın U18 Valentin Granatkin Turnuvası aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler: Ahmet Çolak (Atiker Konyaspor), Ersin Destanoğlu (Beşiktaş A.Ş.)

Defans: Halil Duman (Beşiktaş A.Ş.), Erdoğan Kaya (Beşiktaş A.Ş.), Kerem Kalafat (Beşiktaş A.Ş.), Rıdvan Yılmaz (Beşiktaş A.Ş.), Muhammed Emin Sarıkaya (Bursaspor), Işık Kaan Arslan (Galatasaray A.Ş.), Süleyman Luş (Galatasaray A.Ş.), Fatih Tultak (Kardemir Karabükspor)

Orta Saha: İlkay İşler (Beşiktaş A.Ş.), Oğuzhan Akgün (Beşiktaş A.Ş.), Cenk Alptekin (Fenerbahçe A.Ş.), Ali Yavuz Kol (Galatasaray A.Ş.), Fırat Güllü (Galatasaray A.Ş.), Güney Gencel (Galatasaray A.Ş.), Taha Tunç (Pendikspor)

Forvet: Muhammed Gümüşkaya (Fenerbahçe A.Ş.), Muhammet Arslantaş (Medipol Başakşehir FK), Burak Yasin Yeşilay (Fortuna Dusseldorf)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Ahmet Ceyhan

Gruplar:

A GRUBU / GROUP A

1. BULGARİSTAN

2. MOLDOVA

3. RUSYA

4. HİNDİSTAN









B GRUBU / GROUP B

1. YUNANİSTAN

2. TACİKİSTAN

3. TÜRKİYE

4. KIRGIZİSTAN









C GRUBU / GROUP C

1. ARJANTİN

2. ERMENİSTAN

3. RUSYA-2

4. İRAN









Maç Programı:


Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

04.06.2019 - 12.00

Bulgaristan

-

Moldova

Petrovsky Stadyum

04.06.2019 - 18.00

Rusya

-

Hindistan

Petrovsky Stadyum

05.06.2019 - 12.00

Yunanistan

-

Tacikistan

Turbostroitel

05.06.2019 - 12.00

Arjantin

-

Ermenistan

Roschino Arena

05.06.2019 - 19.00

Türkiye

-

Kırgızistan

Turbostroitel

05.06.2019 - 19.00

Rusya-2

-

İran

Roschino Arena

06.06.2019 - 12.00

Moldova

-

Hindistan

Petrovsky Stadyum

06.06.2019 - 18.00

Rusya

-

Bulgaristan

Petrovsky Stadyum

07.06.2019 - 12.00

Tacikistan

-

Kırgızistan

Turbostroitel

07.06.2019 - 12.00

Ermenistan

-

İran

Roschino Arena

07.06.2019 - 19.00

Türkiye

-

Yunanistan

Turbostroitel

07.06.2019 - 19.00

Rusya-2

-

Arjantin

Roschino Arena

09.06.2019 - 12.00

Hindistan

-

Bulgaristan

Petrovsky Stadyum

09.06.2019 - 12.00

İran

-

Arjantin

Roschino Arena

09.06.2019 - 18.00

Moldova

-

Rusya

Petrovsky Stadyum

09.06.2019 - 19.00

Ermenistan

-

Rusya-2

Roschino Arena

10.06.2019 - 12.00

Kırgızistan

-

Yunanistan

Turbostroitel

10.06.2019 - 19.00

Tacikistan

-

Türkiye

Turbostroitel

11.06.2019 - 12.00

Yarı Final (9.-12.lik maçı)

-

Turbostroitel

11.06.2019 - 12.00

Yarı Final (9.-12.lik maçı)

-

Roschino Arena

11.06.2019 - 19.00

Yarı Final (5.-8.lik maçı)

-

Turbostroitel

11.06.2019 - 19.00

Yarı Final (5.-8.lik maçı)

-

Roschino Arena

12.06.2019 - 12.00

Yarı Final (1.lik-4.lük maçı)

-

Petrovsky Stadyum

12.06.2019 - 18.00

Yarı Final (1.lik-4.lük maçı)

-

Petrovsky Stadyum

13.06.2019 - 12.00

11.lik Maçı

-

Turbostroitel

13.06.2019 - 12.00

9.luk Maçı

-

Roschino Arena

13.06.2019 - 19.00

7.lik Maçı

-

Turbostroitel

13.06.2019 - 19.00

5.lik Maçı

-

Roschino Arena

14.06.2019 - 12.00

3.lük Maçı

-

Petrovsky Stadyum

14.06.2019 - 18.00

Final

Petrovsky Stadyum

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.