TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U17 Millilerin, U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur aday kadrosu açıklandı 14.3.2017
U17 Millilerin, U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur aday kadrosu açıklandı

U17 Milli Takımımızın, 23-28 Mart 2017 tarihlerinde Antalya'da oynanacak 2017 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Elit Tur 1. Grup maçları aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 17 Mart 2017 Cuma günü saat 14.00'de, Antalya The Sense De Luxe Otel'de toplanacak.

Toplam 32 takımın 4'erli 8 grupta mücadele edeceği Elit Tur maçları sonunda gruplarını lider tamamlayacak takımlar ile tüm gruplar arasından en iyi 7 ikinci, 3-19 Mayıs 2017 tarihlerinde Hırvatistan'da yapılacak U17 Avrupa Şampiyonası'na katılmaya hak kazanacak. Ev sahibi Hırvatistan, finallere direkt olarak katılacak.

Teknik Direktör Mehmet Hacıoğlu yönetimindeki U17 Milli Takımı'nın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Mevki

Doğum Tarihi

Berke ÖZER

Altınordu A.Ş.

Kaleci

25.05.2000

Eren BİLEN

Göztepe A.Ş.

Kaleci

02.12.2000

Berkehan BİÇER

Altınordu A.Ş.

Defans

01.01.2000

Berkay TEKİN

Altınordu A.Ş.

Defans

11.02.2000

Berk ÇETİN

B. Mönchengladbach

Defans

02.02.2000

Ramazan Emirhan CİVELEK

Galatasaray A.Ş.

Defans

05.01.2000

Ozan Muhammed KABAK

Galatasaray A.Ş.

Defans

25.03.2000

Bekir Melih GÖKÇİMEN

Galatasaray A.Ş.

Defans

24.04.2000

Abdussamed KARNUÇU

Galatasaray A.Ş.

Defans

04.02.2000

Hasan Ali ADIGÜZEL

Akhisar Bld. Gençlik ve Spor

Orta Saha

03.04.2000

Egehan GÖK

Altınordu A.Ş.

Orta Saha

27.02.2000

Kerem Atakan KESGİN

Bucaspor

Orta Saha

05.11.2000

Atalay BABACAN

Galatasaray A.Ş.

Orta Saha

28.06.2000

Sefa AKGÜN

Trabzonspor A.Ş.

Orta Saha

30.06.2000

Umut GÜNEŞ

VFB Stuttgart

Orta Saha

16.03.2000

Yunus AKGÜN

Galatasaray A.Ş.

Forvet

07.07.2000

Mert Efe ÇÖLBEYİ

Göztepe A.Ş.

Forvet

27.11.2000

Malik KARAAHMET

Eintracht Frankfurt

Forvet

18.01.2000


Maç takvimi:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat

23.03.2017-12.00

Almanya

-

Ermenistan

Emirhan Spor Kompleksi- 2. Nolu Saha

23.03.2017-15.30

Finlandiya

-

Türkiye

Emirhan Spor Kompleksi-1. Nolu Saha

25.03.2017-12.00

Almanya

-

Finlandiya

Emirhan Spor Kompleksi-2. Nolu Saha

25.03.2017-15.30

Türkiye

-

Ermenistan

Emirhan Spor Kompleksi-1. Nolu Saha

28.03.2017-15.30

Türkiye

-

Almanya

Emirhan Spor Kompleksi-1. Nolu Saha

28.03.2017-15.30

Ermenistan

-

Finlandiya

Emirhan Spor Kompleksi-2. Nolu Saha



Seyahat Programı:

Gidiş Tarihi: 17 Mart 2017 İstanbul - Antalya 11.35-12.50 TK 2414
Dönüş Tarihi: 28 Mart 2017 Antalya - İstanbul 22.10-23.40 TK 2439

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.