TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U17 Milli Takımı'nın Viktor Bannikov Turnuvası aday kadrosu açıklandı 8.08.2018
U17 Milli Takımının Viktor Bannikov Turnuvası aday kadrosu açıklandı

U17 Milli Takımımızın 14 - 20 Ağustos 2018 tarihlerinde Ukrayna'da düzenlenecek olan Viktor Bannikov Turnuvası'na katılacak aday kadrosu açıklandı.

B Grubunda sırasıyla Letonya, İsrail ve Beyaz Rusya ile karşılaşacak millilerde aday kadroya davet edilen oyuncular, 11 Ağustos 2018 Cumartesi günü saat 18:00'de Riva TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.

U17 Milli Takımı'nın Viktor Bannikov Turnuvası aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Arda Özçimen (Göztepe A.Ş.), Evra Saner Gülal (Galatasaray A.Ş.)

Defans:
Çağtay Kurukalıp (Kasımpaşa A.Ş.), Emirhan Çetinbaş (Bursaspor), Gürkan Başkan (Fenerbahçe A.Ş.), Kemal Bayrak (Fenerbahçe A.Ş.), Melih Çalışkan (Altınordu A.Ş.), Muhammed Emin Sarıkaya (Bursaspor), Rahmi Salih Kaya (Altınordu A.Ş.)

Orta Saha:
Batın Özdemir (Fenerbahçe A.Ş.), Berke Avaz (Beşiktaş A.Ş.) Ferhat Çoğalan (LOSC Lille), Halil İbrahim Sevinç (Antalyaspor A.Ş.), Mustafa Kapı (Galatasaray A.Ş.), Polat Abay (Altınordu A.Ş.), Tayfun Tatlı (Altınordu A.Ş.)

Forvet:
Ahmet Emir Özbay (Beşiktaş A.Ş.), Ali Akman (Bursaspor), Gülhan Üreyen (Fenerbahçe A.Ş.), Salih Kavrazlı (Altınordu A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Turhan Sofuoğlu

Viktor Bannikov Turnuvası Programı:

Tarih - Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

15.08.2018 - 18:00

TÜRKİYE

-

LETONYA

Boryspil, Ukrayna

15.08.2018 - 18:00

İSRAİL

-

BEYAZ RUSYA

Shchaslyve, Ukrayna

15.08.2018 - 18:00

UKRAYNA

-

SLOVAKYA

Bannikov, Ukrayna

15.08.2018 - 18:00

LİTVANYA

-

GÜRCİSTAN

Obukhiv, Ukrayna

16.08.2018 - 18:00

İSRAİL

-

TÜRKİYE

Boryspil, Ukrayna

16.08.2018 - 18:00

BEYAZ RUSYA

-

LETONYA

Shchaslyve, Ukrayna

16.08.2018 - 18:00

UKRAYNA

LİTVANYA

Bannikov, Ukrayna

16.08.2018 - 18:00

GÜRCİSTAN

SLOVAKYA

Obukhiv, Ukrayna

18.08.2018 - 18:00

BEYAZ RUSYA

-

TÜRKİYE

Boryspil, Ukrayna

18.08.2018 - 18:00

LETONYA

-

İSRAİL

Shchaslyve, Ukrayna

18.08.2018 - 18:00

GÜRCİSTAN

UKRAYNA

Bannikov, Ukrayna

18.08.2018 - 18:00

SLOVAKYA

LİTVANYA

Obukhiv, Ukrayna

19.08.2018 - 15:00

7.lik Maçı

Shchaslyve, Ukrayna

19.08.2018 - 15:00

5.lik Maçı

Boryspil, Ukrayna

19.08.2018 - 15:00

3.lük Maçı

Obukhiv, Ukrayna

19.08.2018 - 17:00

Final

Bannikov, Ukrayna

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.