TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U17 Milli Takımı, San Marino'yu 6-0 yendi 25.10.2018
U17 Milli Takımı, San Marinoyu 6-0 yendi
Geri
İleri

U17 Milli Takımımız, 2018/19 UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 10. Grup'taki ilk maçında San Marino'yu 6-0 mağlup etti. Antalya'da oynanan ve Rusya Futbol Federasyonu'ndan Aleksei Matyunin'in yönettiği maçta, Milli Takımımızın gollerini 19. dakikada Ferhat Çoğalan, 27. dakikada Muhammet Akpınar, 47. dakikada Kemal Bayrak, 65. dakikada Gülhan Üreyen, 67. dakikada Ali Akman ve 90+4. dakikada Halil İbrahim Sevinç attı.

Grubun diğer maçında Slovakya, Kuzey İrlanda'yı 1-0 mağlup etti.

U17 Milli Takımımız, gruptaki ikinci maçında 27 Ekim 2018 Cumartesi günü 16:30'da Kuzey İrlanda ile karşılaşacak.

Türkiye: Arda Özçimen, Muhammed Emin Sarıkaya, Çağtay Kurukalıp (Dk. 84 Doğu Demirkol),Arif Boynuuzun (Dk. 46 Kemal Bayrak), Gürkan Başkan, Halil İbrahim Sevinç, Mustafa Kapı (Dk. 46 Orkun Tırpancı), Salih Kavrazlı, Ferhat Çoğalan (Dk. 62 Batın Özdemir), Muhammet Akpınar (Dk. 62 Gülhan Üreyen), Ali Akman

San Marino: Achille Terenzi, Manuel De Biagi (Dk. 74 Samuele Severi), Andrea Contadini, Thomas Rastelli, Giacomo Matteoni, Filippo Fabbri, Giuliano Sensoli (Dk. 59 Alex Toccaceli), Alberto Tomassini, Paco Piscaglia (Dk. 84 Mattia Cola), Lorenzo Capicchioni (Dk. 74 Edoardo Casali), Romain Monon

Sarı Kartlar: Dk. 61 Orkun Tırpancı (Türkiye) - Dk. 84 Paco Piscaglia (San Marino)

U17 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Arda Özçimen (Göztepe A.Ş.), Eren Olmuş (Kasımpaşa A.Ş.), Evra Saner Gülal (Galatasaray A.Ş.)

Defans:
Çağtay Kurukalıp (Kasımpaşa A.Ş.), Eren Karacaoğlu (Kasımpaşa A.Ş.), Gürkan Başkan (Fenerbahçe A.Ş.), Kemal Bayrak (Fenerbahçe A.Ş.), Mert Ahmet Akbulut (Borussia Dortmund), Muhammed Emin Sarıkaya (Bursaspor), Rahmi Salih Kaya (Altınordu A.Ş.)

Orta Saha:
Arif Boynuuzun (Beşiktaş A.Ş.), Batın Özdemir (Fenerbahçe A.Ş.), Doğu Demirkol (Göztepe A.Ş.), Ferhat Çoğalan (LOSC Lille), Halil İbrahim Sevinç (Antalyaspor A.Ş.), Mustafa Kapı (Galatasaray A.Ş.), Mustafa Yorulmaz (Gençlerbirliği), Orkun Tırpancı (Kasımpaşa A.Ş.), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe A.Ş.)

Forvet:
Ali Akman (Bursaspor), Gülhan Üreyen (Fenerbahçe A.Ş.), Muhammet Akpınar (Trabzonspor A.Ş.), Salih Kavrazlı (Altınordu A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Turhan Sofuoğlu

U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 10. Grup Maç Programı:

Tarih - Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

25.10.2018 - 13:00

KUZEY İRLANDA

0-1

SLOVAKYA

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 2, Antalya

25.10.2018 - 15:00

TÜRKİYE

6-0

SAN MARİNO

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 1, Antalya

27.10.2018 - 13:00

SLOVAKYA

-

SAN MARİNO

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 2, Antalya

27.10.2018 - 16:30

TÜRKİYE

-

KUZEY İRLANDA

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 1, Antalya

30.10.2018 - 15:30

SAN MARİNO

-

KUZEY İRLANDA

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 2, Antalya

30.10.2018 - 15:30

SLOVAKYA

-

TÜRKİYE

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 1, Antalya



Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.