TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U 16 » U-16 Milli Takım Haber Detay Sayfası
U16 Milliler, 19. Mercedes-Benz Ege Kupası hazırlıklarını tamamladı 19.11.2017
U16 Milliler, 19. Mercedes-Benz Ege Kupası hazırlıklarını tamamladı
Geri
İleri

U16 Milli Takımımız, 20-25 Kasım 2017 tarihlerinde katılacağı ve ülkemizde düzenlenecek 19. Mercedes-Benz Ege Kupası hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla tamamladı.

U16 Milli Takımımızın yaptığı çalışma, İzmir'in Torbalı ilçesinde bulunan Altınordu Metin Oktay Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi.

U16 Milliler, 19. Mercedes-Benz Ege Kupası için Aydın'ın Kuşadası ilçesinde bulunan Pine Bay Holiday Resort Hotel'de, 15 Kasım 2017 Çarşamba gününden beri kampta bulunuyor.

19. Mercedes-Benz Ege Kupası başlıyor

U16 Milli Takımımız, yarın başlayacak 2017 Mercedes-Benz Ege Kupası'ndaki ilk maçında, yarın saat 15.00'te Kosova ile karşılaşacak. Türkiye ile Kosova arasında A Grubu mücadelesi, Altınordu Metin Oktay Yerleşkesi'nde oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve Aydın, Kuşadası, Torbalı ile Selçuk'un ev sahipliğini yapacağı 19. Mercedes-Benz Ege Kupası'nda 8 ülkenin U16 Milli Takımları mücadele edecek. Dörderli iki grupta tek devreli lig usulüyle karşılaşacak takımlardan gruplarını ilk sırada bitirenler 26 Kasım'daki finalde karşılaşırken, ikinci sırayı alanlar da aynı gün üçüncülük maçı oynayacak.

19. Mercedes-Benz Ege Kupası'nın A Grubu'nda Türkiye, Azerbaycan, Kosova ve Arnavutluk, B Grubu'nda ise Yunanistan, Rusya, Moldova ve Karadağ yer alıyor.


Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.