TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U15 Milli Takımı, Litvanya'yı 6-2 yendi 15.04.2019
U15 Milli Takımı, Litvanyayı 6-2 yendi
Geri
İleri

U15 Milli Takımımız, TFF Riva Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri'nin ev sahipliği yaptığı Uluslararası Dörtlü Turnuva ilk maçında Litvanya'yı 6-2 mağlup etti.

Milli Takımımızın gollerini 10, 34, 65 ve 75.dakikalarda Melih Bostan, 22.dakikada Adem Metin Türk ve 49.dakikada Emir Tintiş kaydederken, Litvanya'nın gollerini 23.dakikada Titas Buzas ve 58.dakikada Kipras Olsauskas attı. Turnuvanın diğer karşılaşmasında Arnavutluk, Beyaz Rusya'yı 1-0 yendi. U15 Milliler, Uluslararası Dörtlü Turnuva ikinci maçında 17 Nisan Çarşamba günü Arnavutluk ile karşılaşacak.

Stat: TFF Riva Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri

Hakemler: Hakan Tezcan, Uğurcan Fidan, Onur Berkay Cuvelek, Adbüssamet Ulutaş

Türkiye: Sacit Eren Nasuh, Egemen Tutar (Dk.73 Selman Yıldız), Emir Tintiş (Dk.54 Ulusoy Mert Kabasakal), Kadir Yiğitv(Dk.73 Orçun Derbay), Kerem Kök (Dk.54 Mehmet Emin Kaburga), Buğra Çağlıyan, Mustafa Erdilman (Dk.70 Bilal Musa Şentürk), Burak İnce (Dk.70 Umut Yaşar Keçeci), Melih Bostan, Adem Metin Türk, Efe Birinci (Dk.73 Nihat Eriş)

Litvanya: Julius Virvilas, Nojus Akinis (Dk.58 Nazar Zubkov), Eduardas Jurjonas (Dk.58 Pijus Nainys), Naglis Paliusis, Aurimas Dapkus (Dk.41 Kipras Olsauskas), Titas Buzas, Gvidas Gineitis, Naglis Brazenas, Augustinas Akelis, Faustas Steponavicius, Ignas Jonaitis

U15 Milli Takımı'nın Uluslararası Dörtlü Turnuva aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler:
Berkin Özgür (Bucaspor), Emre Bilgin (Beşiktaş A.Ş.), Sacit Eren Nasuh (Bursaspor)

Defans:
Egemen Tutar (Beşiktaş A.Ş.), Emir Tintiş (Galatasaray A.Ş.), Kadir Yiğit (Bursaspor), Kerem Kök (Bursaspor), Mehmet Emin Kaburga (Kasımpaşa A.Ş.), Nihat Eriş (Kasımpaşa A.Ş.), Orçun Derbay (Balıkesirspor Baltok), Selman Yıldız (Kasımpaşa A.Ş.)

Orta Saha:
Adem Metin Türk (İstanbul Soma Aslan Gücü Spor), Bilal Musa Şentürk (Medipol Başakşehir FK), Burak İnce (Altınordu A.Ş.), Efe Birinci (Trabzonspor A.Ş.), Buğra Çağlıyan (Eskişehirspor), Mustafa Erdilman (Antalyaspor A.Ş.), Ulusoy Mert Kabasakal (Gençlerbirliği)

Forvet:
Melih Bostan (Fenerbahçe A.Ş.), Umut Yaşar Keçeci (Fenerbahçe A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Mehmet Hacıoğlu

Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

15.04.2019-16.00

Türkiye

6-2

Litvanya

TFF Riva Tesisleri

17.04.2019-16.00

Türkiye

-

Arnavutluk

TFF Riva Tesisleri

19.04.2019-14.00

Türkiye

-

Beyaz Rusya

TFF Riva Tesisleri

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.