TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde kampta olan U17 Kız Milli Takımımıza fiziksel performans testleri yapıldı.
İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nden görevlilerin gözetiminde gerçekleştirilen çalışmada, oyunculara; esneklik, çabukluk, patlayıcı kuvvet, sürat ve dayanaklılık testleri uygulandı.
Teknik Direktör Necla Güngör Kırağası yönetiminde 4 Ocak Pazartesi günü kampa giren U17 Kız Milli Takımı'nın hazırlık kampı 8 Ocak Cuma günü sona erecek.
U17 Kız Milli Takımı'nın hazırlık kampı kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:
Adı Soyadı |
Kulübü |
Mevki |
Doğum Tar. |
Bedriye CAM |
Şanlıurfa Gençlik ve Spor |
Kaleci |
23.01.2000 |
Zeynep Efsanur KOYUN |
Karadeniz Ereğli Belediyespor |
Kaleci |
12.10.2000 |
Sude Nur SÖZÜDOĞRU |
Denizli Pamukkale Üniv. Gençlik Spor |
Kaleci |
10.06.2002 |
Ceren AKKAYA |
Karadeniz Ereğli Belediyespor |
Defans |
05.09.2000 |
Fatıma Sara ÖZTÜRK |
Kocaeli Harb-İş Spor |
Defans |
05.07.2000 |
Elif BEKDAŞ |
Ovacık Gençlik ve Spor |
Defans |
26.06.2000 |
Neslihan DİKEN |
MSV Duisburg |
Defans |
24.10.2000 |
Aze Sude SAYAN |
Galatasaray A.Ş. |
Defans |
10.11.2001 |
Funda AVCI |
Dudulluspor |
Defans |
26.04.2000 |
Nazmiye ÖZSOY |
Karadeniz Ereğli Belediyespor |
Defans |
25.05.2000 |
Eda Döndü DERİN |
Fomget Gençlik ve Spor |
Defans |
16.04.2000 |
Dilara SARICA |
FC Speyer 09 |
Defans |
23.11.2000 |
Buse UÇAN |
Malatya Bayanlarspor |
Defans |
28.09.2000 |
Keziban EKİNCİ |
Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü |
Defans |
01.01.2001 |
Setenay SIRIM |
İlkadım Belediye Yabancılar Pazarıspor |
Orta Saha |
05.08.2000 |
Seda Nur İNCİK |
1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor |
Orta Saha |
06.10.2000 |
Dilek ENLİ |
Beşiktaş A.Ş. |
Orta Saha |
11.04.2000 |
Gizem ARIK |
Kanalboyu Nilüferspor |
Orta Saha |
12.01.2001 |
İrem EREN |
Galatasaray A.Ş. |
Orta Saha |
17.08.2000 |
Senem TEMİZ |
MSV Duisburg |
Orta Saha |
10.05.2000 |
Hasibe KARAGÖNLÜ |
Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü |
Orta Saha |
01.01.2001 |
Melisa DEMİR |
Dudulluspor |
Orta Saha |
28.06.2000 |
Tuğçe KILIÇ |
Adana İdmanyurdu Spor |
Orta Saha |
05.07.2000 |
Rabia Nur YILMAZ |
Fomget Gençlik ve Spor |
Orta Saha |
12.04.2001 |
Tülay KARAALİOĞLU |
Giresun Sanayispor |
Orta Saha |
17.10.2001 |
Ayça GÜL |
Duisburger FV 08 |
Orta Saha |
11.04.2001 |
Berru DOĞU |
CVS Bağcılar Spor |
Orta Saha |
25.04.2000 |
Asena SOLMAZ |
FC Speyer 09 |
Orta Saha |
11.04.2000 |
Birgül SADIKOĞLU |
Eskişehirspor |
Forvet |
23.03.2000 |
Melike ÖZTÜRK |
Denizli Pamukkale Üniv. Gençlik Spor |
Forvet |
01.04.2001 |
Hatice Kübra EREN |
Bayer 04 Leverkusen |
Forvet |
16.10.2000 |
Aybüke AYKUL |
Fomget Gençlik ve Spor |
Forvet |
16.01.2000 |
Habibe Nur IŞIKOĞLU |
Konya İdmanyurdu Spor |
Forvet |
12.07.2000 |
Hazel Berfu KAYA |
Giresun Sanayispor |
Forvet |
01.01.2001 |
İrem YILMAZ |
Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi Gençlik ve Spor |
Forvet |
16.03.2001 |