TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U17 Kız Millilerin, Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosu açıklandı 15.09.2016
U17 Kız Millilerin, Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosu açıklandı

U17 Kız Milli Takımımızın, 2-7 Ekim 2016 tarihlerinde Letonya'da düzenlenecek, Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 7. Grup maçları aday kadrosu açıklandı.

Aday kadroya davet edilen oyuncular 26 Eylül 2016 Pazartesi günü saat 12.00'de Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.

44 takımın 4'erli 11 grupta mücadele edeceği 2016-17 UEFA U17 Kızlar Avrupa Şampiyonası Eleme Turu maçları sonunda gruplarını ilk iki sırada tamamlayacak takımlar ve en iyi grup üçüncüsü Elit Tur'a yükselecek.

U17 Kızlar Ülke Sıralaması'nda ilk sırada bulunan İspanya'nın direkt olarak katılacağı Elit Tur'da ise 24 takım 4'erli olarak 6 grupta mücadele edecek. Mart 2016'da oynanacak Elit Tur maçlarında gruplarını lider bitirecek 6 takım ile tüm gruplar arasındaki en iyi ikinci finallere katılmaya hak kazanacak. Şampiyonaya ev sahipliği yapacak Çek Cumhuriyeti, 2-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılacak finallere direkt katılacak.

Teknik Direktör Necla Güngör Kırağası yönetimindeki U17 Kız Milli Takımı'nın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Mevki

Doğ. Tar.

Bedriye CAM

ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR

KALECİ

23.01.2000

Senem Pınar ÖZER

BEŞİKTAŞ A.Ş.

KALECİ

31.01.2001

Tuse ŞAHİNER

KAYSERİ ATLETİK SPOR

KALECİ

29.01.2001

Neslihan DİKEN

MSV DUİSBURG

DEFANS

24.10.2000

Dilara SARICA

FC SPEYER 09

DEFANS

23.11.2000

Melisa ÖZARSLAN

VFL BOCHUM

DEFANS

15.06.2000

Elmas KARAKAYA

KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ

DEFANS

14.01.2001

Melisa Nilgün KESER

SOYASPOR GENÇLİK

DEFANS

19.06.2000

Fatıma Sağra ÖZTÜRK

KOCAELİ HARB-İŞ SPOR

DEFANS

05.07.2000

Hayriye AKKAYA

KONYA İDMANYURDU SPOR

DEFANS

01.01.2001

Ceren AKKAYA

KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYE SPOR

DEFANS

05.09.2000

Ceren KUVVET

TRABZON İDMANOCAĞI

DEFANS

20.01.2001

Cansu Nur KAYA

SULTANBEYLİ MEVLANA İ.Ö.O. SPOR

DEFANS

28.02.2000

Eda Döndü DERİN

FOMGET GENÇLİK VE SPOR

DEFANS

16.04.2000

Sena KARAKAYA

KONYA İDMANYURDU SPOR

DEFANS

13.04.2001

Pınar ÇERİ

KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ

DEFANS

01.01.2001

Esra Ela GÜNER

ANKARA METROPOL SPOR

DEFANS

20.12.2001

Seda Nur İNCİK

1207 ANTALYA MURATPAŞA BLD SPOR

ORTA SAHA

06.10.2000

Assena SOLMAZ

FC SPEYER 09

ORTA SAHA

11.04.2000

Rabia Nur YILMAZ

FOMGET GENÇLİK VE SPOR

ORTA SAHA

12.04.2001

Tülay KARAALİOĞLU

GİRESUN SANAYİ SPOR

ORTA SAHA

17.10.2001

İrem YILMAZ

GÜLİZAR HASAN YILMAZ SPOR LİSESİ GENÇLİK VE SPOR

ORTA SAHA

16.03.2001

Tuğçe KILIÇ

ADANA İDMANYURDU SPOR

ORTA SAHA

05.07.2000

İrem EREN

GALATASARAY A.Ş.

ORTA SAHA

17.08.2000

Setenay SIRIM

İLKADIM BLD YABANCILAR PAZARI SPOR

ORTA SAHA

05.08.2000

Buse DURSUN

SOYASPOR GENÇLİK

ORTA SAHA

20.04.2001

Dilara LÜPGES

BORUSSİA MÖNCHENGLADBACH

ORTA SAHA

11.04.2001

Birsen GÜÇLÜ

7 EYLÜL GENÇLİK SPOR

ORTA SAHA

17.11.2000

Melisa DEMİR

DUDULLU

ORTA SAHA

28.06.2000

Melisa TOKSUN

1207 ANTALYA MURATPAŞA BLD SPOR

ORTA SAHA

24.04.2001

Burcu Zehra HAYTA

MARAŞGÜCÜ SPOR

ORTA SAHA

03.01.2001

Gizem SALHAOĞULLARI

TAVLA GENÇLİK SPOR

ORTA SAHA

01.03.2001

İlayda EKMEKCİ

FOMGET GENÇLİK VE SPOR

ORTA SAHA

27.04.2001

Altun SANCAR

GALATASARAY A.Ş.

ORTA SAHA

16.12.2000

Banu Ayşe Gül SARI

FC BERGHEİM

FORVET

22.05.2000

Gizem KANTARCI

ASLM SG HORRENBERG

FORVET

18.07.2000

Birgül SADIKOĞLU

ESKİŞEHİRSPOR

FORVET

23.03.2000

Melike ÖZTÜRK

DENİZLİ PAMUKKALE ÜNV. GENÇLİKSPOR

FORVET

01.04.2001

Hatice Kübra EREN

BAYER 04 LEVERKUSEN

FORVET

16.10.2000

Aybüke AYKUL

FOMGET GENÇLİK VE SPOR

FORVET

16.01.2000

Maç Takvimi:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat

02.10.2016-12.00 TSİ

Galler

-

Türkiye

Rigas Hanzas Vidusskola

04.10.2016-16.00 TSİ

Türkiye

-

Letonya

Rigas Hanzas Vidusskola

07.10.2016-12.00 TSİ

Türkiye

-

Almanya

Ogres Pilsetas Stadions

Seyahat Programı:

Gidiş Tarihi: 1 Ekim 2016 İstanbul-Riga 14.50 - 17.45
Dönüş Tarihi: 8 Ekim 2016 Riga-İstanbul 18.45 - 21.55

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.