U15 Kız Milli Takımımızın, 15 Kasım'da başladığı hazırlık kampı sona erdi. Teknik Direktör Suat Okyar yönetiminde TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen kampa 44 futbolcu katıldı. Oyuncular antrenmanların yanı sıra kendi aralarında hazırlık maçları yaptı.
Teknik Direktör Suat Okyar yönetimindeki U15 Kız Milli Takımı'nın hazırlık kampına şu oyuncular katıldı:
Adı Soyadı |
Kulübü |
Mevki |
Doğ. Tar. |
SUDENUR SÖZÜDOĞRU |
Horozkent Spor Kulübü |
Kaleci |
2002 |
SUDENUR YOLCU |
Kocaeli Harb-iş Spor |
Kaleci |
2003 |
AYŞENUR GÖKTÜRK |
Beşiktaş A.Ş. |
Kaleci |
2003 |
BÜŞRA ATALAY |
Karadeniz Ereğli BLD. |
Kaleci |
2002 |
RABİA GÖKSU GÖKÇE |
Beşiktaş A.Ş. |
Defans |
2003 |
DAMLA YÜKSEL |
Karadeniz Ereğli BLD. |
Defans |
2002 |
DİLAN BORA |
FOMGET Gençlik ve Spor |
Defans |
2002 |
BURÇAK ERDOĞAN |
Konak Belediye Spor |
Defans |
2002 |
ZEYNEP NİSA ÜNER |
Galatasaray A.Ş. |
Defans |
2002 |
CENNET ÖVÜNÇKAN |
Konak Belediye Spor |
Defans |
2003 |
İLAYDA AĞDEMİR |
Dudullu Spor |
Defans |
2003 |
CANSU GÜREL |
Konak Belediye Spor |
Defans |
2002 |
ALEYNA GÜLTEKİN |
Kayseri Gençlerbirliği |
Defans |
2002 |
HURİYE SELÇİK |
Horozkent Spor Kulübü |
Defans |
2002 |
SEDA ŞAHİN |
Soma Zafer Spor ve Gençlik |
Defans |
2002 |
MERVE AYDIN |
Karadeniz Ereğli BLD. |
Defans |
2002 |
SEVDE YAVUZ |
Kocaeli Harb-iş Spor |
Defans |
2002 |
SUDE DAĞDELEN |
Kocaeli Harb-iş Spor |
Defans |
2002 |
TÜLAY ATEŞ |
Şanlıurfa Gençlik Spor |
Defans |
2002 |
BUSE DAĞDELEN |
Kocaeli Harb-iş Spor |
Defans |
2002 |
İREM YILMAZ |
Karadeniz Ereğli BLD. |
Orta Saha |
2002 |
ÖZGE TOSUN |
Horozkent Spor Kulübü |
Orta Saha |
2002 |
SUDE YAVUZ |
Kocaeli Harb-iş Spor |
Orta Saha |
2002 |
ZEYNEP CAHİL |
Dudullu Spor |
Orta Saha |
2003 |
ALEYNA EROĞLU |
Karadeniz Ereğli BLD. |
Orta Saha |
2002 |
DİDEM DÜLBER |
FOMGET Gençlik ve Spor |
Orta Saha |
2002 |
RABİA İSGİ |
Horozkent Spor Kulübü |
Orta Saha |
2002 |
LEYLA İLTER |
Kocaeli Harb-iş Spor |
Orta Saha |
2002 |
MELİKE DİNÇEL |
Konak Belediye Spor |
Orta Saha |
2002 |
EZGİ OTLU |
Dudullu Spor |
Orta Saha |
2003 |
SUDE KARABOĞA |
Horozkent Spor Kulübü |
Orta Saha |
2002 |
İLAYDA KILIÇ |
Giresun Sanayi Spor |
Orta Saha |
2002 |
BERİVAN İÇEN |
Beşiktaş A.Ş. |
Orta Saha |
2003 |
ELİF KESKİN |
Beşiktaş A.Ş. |
Orta Saha |
2002 |
CANAN ÇETİN |
Pendik Çamlık Spor |
Orta Saha |
2003 |
MESUDE ALAYONT |
Horozkent Spor Kulübü |
Orta Saha |
2003 |
SELİS DEMİRCİ |
Soma Zafer Spor ve Gençlik |
Orta Saha |
2002 |
GÜLSÜM AYGÜN |
Pendik Çamlık Spor |
Orta Saha |
2002 |
SENEM KILIÇ |
Ağrı Birlik Spor |
Orta Saha |
2002 |
SELİN TÜRKOĞLU |
Karadeniz Ereğli BLD. |
Orta Saha |
2002 |
ECE TEKMEN |
Kocaeli Harb-iş Spor |
Forvet |
2002 |
SENA BODUR |
Dudullu Spor |
Forvet |
2003 |
EBRU ŞAHİN |
Ankara Metropol Spor |
Forvet |
2002 |
ERVA KARAOVALI |
Kocaeli Harb-iş Spor |
Forvet |
2002 |