TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U19 Kadın Milli Takımı, Bulgaristan'ı 5-0 yendi 20.9.2017
U19 Kadın Milli Takımı, Bulgaristanı 5-0 yendi
Geri
İleri
U19 Kadın Milli Takımımız, Bulgaristan ile oynadığı hazırlık maçını 5-0 kazandı. Beykoz-Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde oynanan karşılaşmada U19 Kadın Milli Takımımızın gollerini 45+2. ile 85. dakikalarda  Büşra Becerikli, 53. dakikada Derya Arhan, 69. dakikada Kader Hançar ve 72. dakikada Sümeyra Kıvanç kaydetti.

U19 Kadın Milli Takımımızda Ece Türkoğlu, 32. dakikada penaltı atışından yararlanamadı.

18-24 Ekim 2017 tarihleri arasında Macaristan'da düzenlenecek 2017-18 UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme Turu maçlarına katılacak U19 Kadın Milli Takımımız, hazırlıkları kapsamında Bulgaristan ile 22 Eylül 2017 Cuma günü bir özel maç daha oynayacak.

Hakemler:  Neslihan Muratdağı, Betül Nur Yılmaz, Nimet Altunkıran, Murat Madan
Türkiye: Gamze Nur Yaman (Dk. 76 Bedriye Cam), Rabia Civan (Dk. 76 Cansu Nur Kaya), Ayşe Şevval Ay (Dk. 45 Sabiha Uyaner), Bilge Su Koyun (Dk. 76 Esin Bardakçı), Kader Hançar (Dk. 76 İrem Eren), Ece Türkoğlu (Dk. 65 Seda Nur İncik), Nurşen Yaprak (Dk. 60 Birgül Sadıkoğlu), İrem Yıldırım, Derya Arhan (K),  Eda Ceren Gören (Dk. 35 Büşra Becerikli), Sümeyra Kıvanç


Teknik Direktör Suat Okyar yönetimindeki U19 Kadın Milli Takımı'nın aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Adı Soyadı

Kulübü

Mevki

Doğum Tarihi

Gamze Nur Yaman

Beşiktaş A.Ş.

Kaleci

25.04.1999

Bedriye Cam

Şanlıurfa Gençlik Spor

Kaleci

23.01.2000

Esin Bardakçı

BSC Young Boys

Defans

30.07.1999

Derya Arhan

Karadeniz Ereğli Bld. Spor

Defans

25.01.1999

Rabia Civan

Karadeniz Ereğli Bld. Spor

Defans

05.01.1999

İrem Yıldırım

Eintracht Frankfurt

Defans

16.10.1999

Cansu Nur Kaya

Pendik Çamlık Spor

Defans

28.02.2000

Kader Hançar

Konak Belediye Spor

Defans

12.11.1999

Sabiha Uyaner

MSV Duisburg

Orta Saha

23.08.1999

Sümeyra Kıvanç

Kocaeli Harb - İş Spor

Orta Saha

30.07.1999

Bilge Su Koyun

Beşiktaş A.Ş.

Orta Saha

03.07.1999

İrem Eren

Beşiktaş A.Ş.

Orta Saha

17.08.2000

Seda Nur İncik

1207 Antalya Döşemealtı Bld. Spor

Orta Saha

06.10.2000

Ece Türkoğlu

Karadeniz Ereğli Bld. Spor

Orta Saha

14.04.1999

Nurşen Yaprak

GSV Moers

Orta Saha

26.04.1999

Eda Ceren Gören

FC Borussia Droschede

Orta Saha

29.06.1999

Ayşe Şevval Ay

Beşiktaş A.Ş.

Orta Saha

06.01.1999

Büşra Becerikli

Amed Sportif Faaliyetler

Orta Saha

07.04.1999

Birgül Sadıkoğlu

Bozüyük Halk Eğitim Gençlik ve Spor

Forvet

23.03.2000

Esra Manya

1207 Antalya Döşemealtı Bld. Spor

Forvet

11.04.1999


Maç Programı

Tarih-Saat

Takım

Skor

Takım

Yer

20.09.2017-16.30

Türkiye

5-0

Bulgaristan

Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri - Riva

22.09.2017-10.30

Türkiye

-

Bulgaristan

Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri - Riva

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.