TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U19 Kadın Milliler, Elit Tur için İrlanda Cumhuriyeti'nde 31.03.2018
U19 Kadın Milliler, Elit Tur için İrlanda Cumhuriyetinde
U19 Kadın Milli Takımımız, 2017/18 UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elit Tur maçları için İrlanda Cumhuriyeti'ne gitti. 28 Mart 2018 Çarşamba gününden beri hazırlıklarını Beykoz-Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde sürdüren U19 Kadın Milliler, 2017/18 UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elit Tur 4. Grup'ta İrlanda Cumhuriyeti'nin yanı sıra, İspanya ve Avusturya ile 2-5-8 Nisan 2018 tarihlerinde karşılaşacak.

2017/18 UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elit Tur'da 28 takım 4'erli olarak 7 gruba ayrılıyor. Gruplarını lider bitirecek 7 takım, 18-30 Temmuz 2018 tarihlerinde İsviçre'de düzenlenecek 2017-18 UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Finalleri'ne katılmaya hak kazanacak. Ev sahibi İsviçre ise finallere direkt olarak katılacak.

U19 Kadın Milli Takımımız, 2017/18 UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 10. Grup'ta Ermenistan, İskoçya ve Macaristan ile mücadele etmiş ve grup ikincisi olarak Elit Tur'a yükselmişti.

U19 Kadın Milli Takımımızın, İrlanda'ya Cumhuriyeti'ne giden 20 kişilik 2017/18 UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elit Tur aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Bedriye Cam (Şanlıurfa Gençlik Spor), Gamze Nur Yaman (Beşiktaş A.Ş), Zeynep Efsanur Koyun (Karadeniz Ereğli Belediye Spor)

Defans:
Beyzanur Sali (Denizüstü Spor), Cansu Nur Kaya (Pendik Çamlık Spor), Derya Arhan (Karadeniz Ereğli Belediye Spor), İrem Yıldırım (Eintracht Frankfurt), Rabia Civan (Karadeniz Ereğli Belediye Spor), Sabiha Uyaner (Msv Duisburg)

Orta Saha:
Ayşe Şevval Ay (Kireçburnu), Bilge Su Koyun (Beşiktaş A.Ş), Büşra Becerikli (Amed Sportif Faaliyetler), Ece Türkoğlu (Ataşehir Belediye Spor Kulübü), İrem Eren (Beşiktaş A.Ş), Nurşen Yaprak (Gsv Moers), Seda Nur İncik (1207 Antalya Döşemealtı Belediye Spor), Sümeyra Kıvanç (Kocaeli Bayan Futbol Kulübü)

Forvet:
Birgül Sadıkoğlu (Eskişehir Öncü Spor Kulübü), Esra Manya (1207 Antalya Döşemealtı Belediye Spor), Kader Hançar (Konak Belediye Spor)

Futbol Gelişim Direktörü: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Suat Okyar

2017/18 UEFA U19 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elit Tur 6. Grup Maç Programı:

02.04.2018 17.00 TSİ / İrlanda Cum - Avusturya / Turner's Cross Stadyumu - Cork - İrlanda Cum.

02.04.2018 21.00 TSİ / İspanya - Türkiye / The Mardyke Stadyumu - Cork - İrlanda Cum.

05.04.2018 17.00 TSİ / Avusturya - Türkiye / The Mardyke Stadyumu - Cork - İrlanda Cum.

05.04.2018 21.00 TSİ / İspanya - İrlanda Cum. / Turner's Cross Stadyumu - Cork - İrlanda Cum.

08.04.2018 16.00 TSİ / Türkiye - İrlanda Cum. / Turner's Cross Stadyumu - Cork - İrlanda Cum.

08.04.2018 16.00 TSİ / Avusturya - İspanya / St. Colman's Part Stadyumu - Cobh - İrlanda Cum.

Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.