TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U17 Kız Milli Takımı, Rusya ile 1-1 berabere kaldı 10.08.2018
U17 Kız Milli Takımı, Rusya ile 1-1 berabere kaldı
Geri
İleri

U17 Kız Milli Takımımız, Moskova'da Starostin Spartakovets stadında oynanan hazırlık maçında Rusya ile 1-1 berabere kaldı. Milli Takımımızın golünü 78. dakikada Mesude Alayont atarken, Rusya'nın golünü 38. dakikada Tatyana Voronko kaydetti.

Hakemler: Nadezhda Gorinova, Ekaterina Kabanova, Ekaterina Slepukhina, Ekaterina Kozyreva

Türkiye: Sude Nur Sözüdoğru, Didem Dülber, Aleyna Gültekin, Tülay Ateş, Selin Türkoğlu, Berivan İçen, Cansu Gürel (Dk. 41 Sadakat Saygılı), Elif Keskin, Ece Tekmen, Mesude Alayont, Elanur Düz (Dk. 35 Melişah Sultan Karaçubuk / Dk. 54 Özge Tosun), Nur Yaren Özpolat (Dk. 17 Aleyna Gültekin)

Rusya: Kseniya Agapkina, Tatyana Voronko, Svetlana Eliseeva, Maria Kozik, Veronika Milyaeva (Dk. 57 Ekaterina Khromova), Polina Yuklyaeva, Daria Novik, Natalya Trofimova, Anastasia Bogucharova (Dk. 80 Anastasia Kulakova), Medeya Zharkova, Simona Kate Tsvilikhovski

Sarı Kart: Dk. 26 Berivan İçen (Türkiye)

U17 Kız Milli Takımımızın Rusya maçları aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Kevser Gündoğdu (Türkiyemspor Berlin), Kübra Peyker (1. FFC Frankfurt), Sude Nur Sözüdoğru (Horozkentspor)

Defans:
Aleyna Gültekin (Kayseri Gençler Birliği), Didem Dülber (Fomget Gençlik ve Spor), Dilan Bora (Fomget Gençlik ve Spor), Sadakat Saygılı (DJK Ingolstadt), Selin Akgün (FC Köln), Selin Türkoğlu (Karadeniz Ereğli Belediye Spor), Şevval Bağcı (Fomget Gençlik ve Spor), Tülay Ateş (Şanlıurfa Gençlik Spor)

Orta Saha:
Berivan İçen (Beşiktaş A.Ş.), Ece Tekmen (Kocaeli Bayan Futbol Kulübü), Elif Keskin (Beşiktaş A.Ş.), Leyla İlter (Kocaeli Bayan Futbol Kulübü), Melişah Sultan Karaçubuk (FC Bayern München), Mesude Alayont (Horozkentspor), Miray Işık (Hamburger SV), Nur Yaren Özpolat (AIK Fotboll), Özge Tosun (Horozkentspor), Selis Demirci (Soma Zafer Spor ve Gençlik), Seda Karabuğa (Horozkentspor)

Forvet:
Bengü Sena Bayrakçı (Adana İdmanyurduspor), Cansu Gürel (Konak Belediye Spor), Ebru Şahin (Fomget Gençlik ve Spor), Elanur Düz (Karadeniz Ereğli Belediye Spor)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Necla Güngör Kıragası

Maç Programı:

Tarih - Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

08.08.2018 - 17.00

RUSYA

0 - 0

TÜRKİYE

Starostin Spartakovets, Moskova

10.08.2018 - 12.00

RUSYA

1 - 1

TÜRKİYE

Starostin Spartakovets, Moskova


Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.