TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » U-21 » U-21 Milli Takım Haber Detay Sayfası
Abdullah Avcı, A2 ve Ümit Milli Takım kamplarını ziyaret etti 4.02.2013
Abdullah Avcı, A2 ve Ümit Milli Takım kamplarını ziyaret etti

A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, yarın deplasmanda İngiltere ile oynayacak A2 Milli Takımı ile 6 Şubat Çarşamba günü oynayacakları Norveç maçı öncesi Ümit Milli Takım kamplarını ziyaret etti.

Ümit Milli Takım'ın Ataköy Sheraton Otel'deki kampının ilk gününde oyunculara başarılar dileyen A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, "Kulüplerinizde, antrenmanlarınız dahil sizleri çok yakından takip ediyoruz. Bundan sonra sizlere oynadığınız kulüplerde ve milli takımlarda başarılar diliyorum. A Milli Takıma çok yakınsınız; umarım performansınız yukarıya doğru gider ve en kısa zamanda sizleri A Milli Takımda görürüz" dedi.

Görevde bulundukları 15 ayda Milli Takımlar arasındaki uyumun üst seviyeye çıktığını kaydeden Avcı, Norveç maçında U21 Takımının başında A Milli Takım Antrenörü Okan Buruk'un yer alacağına işaret etti.

Daha sonra İstanbul Wow Otel'deki A2 Milli Takım kampına geçen Abdullah Avcı ve Antrenör Haluk Güngör, A2 Takımı Teknik Direktörü Gökhan Keskin'den takımın son durumu hakkında bilgi alarak, Uluslararası Challenge Turnuvası yarı finalinde karşılaşacakları İngiltere maçı için başarılar diledi.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.