Ümit Milli Takımımızın, 12 Kasım 2015 Perşembe günü Kıbrıs Rum Kesimi U21 Takımı ile Larnaka şehrinde yapacağı U21 2017 Avrupa Şampiyonası grup eleme maçı aday kadrosu açıklandı.
Aday kadroya davet edilen oyuncular 08 Kasım Pazar günü saat: 17.00'de TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.
Teknik Direktör Abdullah Ercan yönetimindeki Ümit Milli Takımımızın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:
Oyuncu Adı Soyadı |
Kulübü |
Mevkii |
Doğum Tarihi |
Murat HOCAOĞLU |
Dardanelspor A.Ş. |
Kaleci |
11.06.1995 |
İsmail ÇİPE |
Galatasaray A.Ş. |
Kaleci |
05.01.1995 |
Emre Uğur URUÇ |
Adanaspor A.Ş. |
Defans |
10.04.1994 |
Hakan ÇİNEMRE |
Fenerbahçe A.Ş. |
Defans |
13.02.1994 |
Emre Can COŞKUN |
Alanyaspor |
Defans |
07.06.1994 |
Kaan AYHAN |
Schalke 04 |
Defans |
10.11.1994 |
Çağlar SÖYÜNCÜ |
Altınordu A.Ş. |
Defans |
23.05.1996 |
Fatih ÇİPLAK |
Giresunspor |
Defans |
27.01.1994 |
Bilal BAŞACIKOĞLU |
Feyenoord Rotterdam |
Orta Saha |
26.03.1995 |
Orkan ÇINAR |
Gaziantepspor |
Orta Saha |
29.01.1996 |
İrfan Can KAHVECİ |
Gençlerbirliği |
Orta Saha |
15.07.1995 |
Tugay KAÇAR |
Karşıyaka |
Orta Saha |
01.01.1994 |
Salih UÇAN |
Roma |
Orta Saha |
06.01.1994 |
Uygar Mert ZEYBEK |
Fenerbahçe A.Ş. |
Orta Saha |
04.06.1995 |
Gökhan SAZDAĞI |
Gaziantep B.Ş. Bld. Spor |
Orta Saha |
20.09.1994 |
Enver Cenk ŞAHİN |
Medipol Başakşehir FK |
Orta Saha |
22.09.1994 |
Oğulcan ÇAĞLAYAN |
Kayserispor |
Forvet |
22.03.1996 |
Enes ÜNAL |
Genk |
Forvet |
10.05.1997 |
Seyahat Programı:
10 Kasım2015 / İstanbul -Atina / 09.45 - 11.00/
Atina - Larnaka / 13.25 - 15.10 |
12 Kasım2015/Larnaka - Atina /19.30 - 21.15
Atina - İstanbul / 22.05 - 23.40 |
Antrenman Programı:
Tarih |
Saat |
Yer |
09.11.2015 Pazartesi |
17.00 |
TFF Riva Tesisleri |
10.11.2015 Salı |
17.00 |
Aradippou Stadı, Larnaka |
11.11.2015 Çarşamba |
13.00 |
Ammochostos Stadı, Larnaka |
Maç Programı:
Tarih-Saat |
1. Takım |
|
2. Takım |
Stat |
12.11.2015 - 14.30 |
Kıbrıs Rum Kesimi |
- |
Türkiye |
Ammochostos Stadı, Larnaka |