Ümit Milli Takımımızın, 24 Mart Cuma günü Ukrayna U21 Milli Takımı ve 28 Mart Salı günü Azerbaycan U21 Milli Takımı ile İstanbul'da yapacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu açıklandı.
Aday kadroya davet edilen oyuncular 20 Mart Pazartesi günü saat 13.00'de TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Tesislerinde toplanacak.
Teknik Direktör Abdullah Ercan yönetimindeki Ümit Milli Takımımızın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:
Oyuncu Adı Soyadı |
Kulübü |
Mevkii |
Doğum Tarihi |
Muhammed ŞENGEZER |
Bursaspor |
Kaleci |
05.01.1997 |
Mehmet Göktuğ BAKIRBAŞ |
Göztepe A.Ş. |
Kaleci |
01.06.1996 |
Uğurcan ÇAKIR |
Trabzonspor A.Ş. |
Kaleci |
05.04.1996 |
Alperen BABACAN |
Denizlispor |
Defans |
18.07.1997 |
Fethi ÖZER |
Hacettepespor |
Defans |
04.10.1996 |
Dorukhan TOKÖZ |
Eskişehirspor |
Defans |
21.05.1996 |
Hasan KURUÇAY |
Naestved Boldklub |
Defans |
31.08.1997 |
Oğuzhan ÇAPAR |
Balıkesirspor |
Defans |
08.10.1996 |
Mehmet Zeki ÇELİK |
İstanbulspor A.Ş. |
Defans |
17.02.1997 |
Orkan ÇINAR |
Gaziantepspor |
Orta Saha |
29.01.1996 |
Mert ÖRNEK |
Bursaspor |
Orta Saha |
12.02.1997 |
Doğan ERDOĞAN |
LASK |
Orta Saha |
22.08.1996 |
Ahmet BAHÇIVAN |
Adanaspor A.Ş. |
Orta Saha |
27.02.1996 |
Yusuf YAZICI |
Trabzonspor A.Ş. |
Orta Saha |
29.01.1997 |
Ahmed ILDIZ |
Kasımpaşa A.Ş. |
Orta Saha |
29.11.1996 |
Alican ÖZFESLİ |
Altınordu A.Ş. |
Orta Saha |
01.01.1997 |
Muhammed Enes DURMUŞ |
Beşiktaş A.Ş. |
Orta Saha |
08.01.1997 |
Kubilay KANATSIZKUŞ |
Bursaspor |
Forvet |
28.03.1997 |
Deniz HÜMMET |
Gefle IF |
Forvet |
13.09.1996 |
Umut BOZOK |
Consolat Marseille |
Forvet |
19.09.1997 |
Maç Programı:
Tarih |
Maç |
Stadyum |
24.03.2017-17.00 |
Türkiye - Ukrayna |
Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan |
28.03.2017-17.00 |
Türkiye - Azerbaycan |
Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan |
Antrenman Programı:
20.03.2017 Pazartesi |
Saat: 17.00 |
TFF Riva Tesisleri / İstanbul |
21.03.2017 Salı |
Saat: 17.00 |
TFF Riva Tesisleri / İstanbul |
22.03.2017 Çarşamba |
Saat: 17.00 |
TFF Riva Tesisleri / İstanbul |
23.03.2017 Perşembe |
Saat: 17.00 |
TFF Riva Tesisleri / İstanbul |
25.03.2017 Cumartesi |
Saat: 11.30 |
TFF Riva Tesisleri / İstanbul |
26.03.2017 Pazar |
Saat: 17.00 |
TFF Riva Tesisleri / İstanbul |
27.03.2017 Pazartesi |
Saat: 17.00 |
TFF Riva Tesisleri / İstanbul |