TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
Bölgesel Federasyonlar Toplantısı'nda Servet Yardımcı'ya tam destek 17.03.2017
Bölgesel Federasyonlar Toplantısında Servet Yardımcıya tam destek

Türkiye Futbol Federasyonu adına Başkan Yıldırım Demirören, 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Aykaç ve Genel Sekreter Kadir Kardaş'ın katıldığı Bölgesel Federasyonlar Toplantısı, Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nde yapıldı.

Toplantıya TFF heyetinin yanı sıra Arnavutluk, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Hırvatistan, Makedonya, Karadağ, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovenya, Yunanistan futbol federasyonlarının başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve genel sekreterleri katıldı.

Toplantı sonucunda, toplantıya katılan ülke federasyonları ve bir sonraki bölgesel toplantıda resmen yer alma hakkına sahip olacak Kosova Futbol Federasyonu da  dahil olmak üzere 14 ülke federasyonu, TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı'nın UEFA Yönetim Kurulu Üyeliği için adaylığına destek vereceğini yazılı olarak belirtti.

Toplantıda ayrıca, Arnavutluk Futbol Federasyonu Başkanı Armand Duka'nın da UEFA Yönetim Kurulu Üyesi olmak için adaylığının 14 ülke federasyonu tarafından desteklendiği yazılı olarak ifade edildi.

UEFA Yönetim Kurulu Üyesi olarak 4 sene boyunca görev yapacak 8 ismin seçimle belirleneceği UEFA Kongresi, 5 Nisan 2017'de Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de yapılacak.

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.