TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
Medya mensuplarının dikkatine! 8.06.2017
Medya mensuplarının dikkatine!

Türkiye Futbol Federasyonu Statüsü'nün 27. maddesi hükmü gereğince 01.06.2016-31.05.2017 dönemi ile ilgili olarak Olağan Genel Kurulu, 9 Haziran Cuma günü saat 11.00'de Ankara JW Marriott Hotel'de toplanacak.

Olağan Genel Kurulu takip edecek medya mensuplarının daha rahat çalışmaları için çeşitli önlemler alındı. Akreditasyon sisteminin uygulanacağı Genel Kurul'a, Türkiye Spor Yazarları Derneği üzerinden önceden akredite olmuş medya mensupları alınacak. Akreditasyon kartlarının dağıtımı Cuma günü saat 09.30'dan itibaren salonun girişinde kurulacak medya masasından yapılacak.

Genel Kurul salonunun arka bölümünde kameralar için platform hazırlanırken ses dağıtımı, mikserler aracılığıyla yapılacak. Bu nedenle Olağan Genel Kurul'u takip edecek tüm kameramanların tripod ve ses kablolarını yanlarında getirmeleri gerekiyor.

Toplantı düzeninin sağlanması amacıyla Genel Kurul salonu içerisinde kameraların ve foto muhabirlerinin kendilerine ayrılan alanın dışına çıkmalarına izin verilmeyecek. Ancak medya mensupları fuayede TFF panoları önünde çekim ve röportaj yapabilecek. Olağan Genel Kurul'u takip edecek kameramanların fuaye röportaj alanındaki ve salonun arka bölgesindeki kurulumlarını en geç saat 10.00'a kadar tamamlamaları gerekiyor.

Genel Kurul'dan ulusal televizyonların naklen yayın yapabilmesi için, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından görüntü ve ses konusunda sinyal üretilecek. Naklen yayın yapmak isteyen kuruluşlar için sinyal bilgileri aşağıda yer alıyor.

TFF Medya İletişim Departmanı


TFF Olağan Genel Kurulu Frekans Bilgileri

Tarih

09.06.2017

Transmisyon Başlangış

10:45

Uydu

ASTRA 4A (5E)

Downlink Frekansı

12.671,5 - DİKEY

Mod. Tipi -
Roll Off

DVBS2 Mpeq-4 4:2:0
% 20

Symbol Rate

7.500 Mbps

Video

HD - 1080i

Audio Ch1&Ch2

İnternational sound

FEC

5/6

Key

ŞİFRESİZ

Service name

Servis1

Kontak

BEINSPORTS Uplink Bölümü
0-212-331 40 58

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.