TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
TFF ile Tadelle sponsorluk anlaşması imzaladı 3.10.2017
TFF ile Tadelle sponsorluk anlaşması imzaladı
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu ile Tadelle markasını bünyesinde bulunduran Toksöz Grup, özel bir sponsorluk anlaşmasına imza attı. Bu özel iş birliği ile Tadelle, Milli Takımlar Resmi Çikolata Tedarikçisi oldu.

Tadelle'yi Milli Takım'ın sponsorları arasına yazdıran anlaşmaya yönelik imza töreni, Ay-Yıldızlı takımın İzlanda ile oynayacağı maç öncesi hazırlıklarını sürdürdüğü Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort'da gerçekleşti.

İmza törenine Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Başkanvekili Ali Dürüst, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Çağlar ve Alaattin Aykaç, Genel Sekreter Kadir Kardaş ve Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Serhat Soysal ile Toksöz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Toksöz, Toksöz Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Toksöz, Sanset Gıda Pazarlama Direktörü Aslı Eren Şengezer, A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ve Milli Takım oyuncuları katıldı.

Anlaşma öncesinde A Milli Takım oyuncuları ile tek tek tokalaşan ve başarı dileyen TFF Başkanı Yıldırım Demirören, imza töreninde şöyle konuştu:

"Yıllardır ailemizin bir parçası olan Tadelle'yi 'Milli Takımlar Resmi Tedarikçisi' yapan imzaları atmak için bugün huzurlarınızda bulunuyoruz. Hepiniz hoş geldiniz. 'Milli Takımlar Resmi Tedarikçisi' desek de benim açımdan Tadelle, Milli Takım'ın mutluluk sponsoru oluyor.

Hayatımıza girdiği 80'lerden beri Tadelle denince herkesin yüzünde sıcak bir tebessüm oluşur.

Bugün biz de bu köklü kuruluşumuz ile iş birliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz…

Tadelle gibi Milli Takımımız da ulusumuzun mutluluk ve gurur kaynağı…

Milli Takımımızın İzlanda ve Finlandiya maçlarını kayıpsız geçeceğine ve Dünya Kupası finallerine katılacağımıza yürekten inanıyoruz. Hocamız ve futbolcu kardeşlerimize Dünya Kupası'na giden yolda gönülden başarılar diliyoruz.

Değerli misafirler!

Türkiye Futbol Federasyonu ekonomik olarak tarihinin en parlak dönemini yaşıyor. Dev markalarla sponsorluk anlaşmaları yapıyoruz.

Avrupa Federasyonları tarafından gıpta ile izleniyoruz. İsveç gibi ülkelerden başkanlar gelip tesislerimizi geziyor, Riva'yı kendi yapacakları tesislere örnek alıyor.
Güven ve istikrarın sembolü bir yönetime sahibiz. Bu güven ve istikrar sayesinde UEFA da 2019 Süper Kupa ev sahipliğini Türkiye'ye verdi.

Türkiye Futbol federasyonu olarak organizasyon gücümüzün zirvesindeyiz.

İnşallah 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası finallerine de ev sahipliği yapacağız.

Türkiye'nin en köklü markalarından Tadelle de bizim bu gücümüze güç katacak.

Saygıdeğer konuklar!

Bugüne dek Milli Takımımıza destek olan tüm markalar gibi Tadelle'nin de bu iş birliğinin gururunu sonuna kadar yaşamasını diliyorum.

Bu vesile ile tüm sponsorlarımıza da bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Bugün atacağımız imzanın Dünya Kupası'na katılma başarısı için başlangıç olması dileğiyle hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Tadelle adına söz alan Toksöz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Toksöz, sponsorluk anlaşmasıyla, Türkiye'yi birleştiren iki önemli ismin bir araya geldiğini vurguladı. Toksöz, "Tadelle 1980'lerden bu yana, hayatımızın her anında bizlere eşlik eden, Türkiye ile özdeşleşmiş, birleştirici bir marka. Milli Takımımız da, yaşattığı büyük heyecanları hep birlikte paylaştığımız, "bizim" olan bir değer. Şimdi ülkemizi temsil eden iki büyük kurumu bir araya getiriyor, bu iki "kırmızı - beyaz" efsaneyi buluşturuyoruz. Milli Takımımıza destek veren kurumlar arasına adımızı yazdırıyoruz. Birlik ruhumuzu perçinleyen takımımızla el ele, kalp kalbe olmaktan ötürü gurur duyuyoruz" şeklinde konuştu.

2019 UEFA Süper Kupa ev sahipliğinin Türkiye'ye gelmesine de değinen Toksöz, "Umarız bu turnuvada sahaya çıkan takımlardan biri Türk temsilcisi olur. Bunun yanı sıra, Euro 2024'e ev sahipliği yapmayı ve A Milli Takımımızı finalde görmeyi yürekten istiyoruz. Bugün burada rahatlıkla hissedebileceğiniz gibi, TFF bu iki organizasyonun ev sahipliğini de en iyi şekilde düzenleyecek güçtedir" dedi.

İmza töreninin ardından Toksöz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Toksöz, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'ya hediye ve plaket takdim etti. Başkan Demirören de Toksöz'e sırtında "Tadelle" yazılı 10 numaralı Milli Takım forması hediye etti.

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.