TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
UEFA Futbol Yönetimi Sertifika Programı'nın 3. Semineri Riva'da yapıldı 12.10.2017
UEFA Futbol Yönetimi Sertifika Programının 3. Semineri Rivada yapıldı
Geri
İleri

UEFA ve Lozan Üniversitesi ortaklığında düzenlenen UEFA Futbol Yönetimi Sertifika Programı'nın (CFM) üçüncü ve son semineri, Türkiye Futbol Federasyonu'nun ev sahipliğinde, Beykoz-Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapıldı.

UEFA Futbol Yönetimi Sertifika Programı'nda Süper Lig kulüplerinden profesyoneller ile TFF ve Azerbaycan Futbol Federasyonu çalışanları eğitim aldı. Yaklaşık bir yıldır devam eden eğitimler sonucunda katılımcılar, UEFA ve Lozan Üniversitesi'nin ortak verdiği sertifikayı alma hakkı kazandı. Seminer, mezuniyet seremonisi ile sona erdi.

TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Genel Sekreter Kadir Kardaş, UEFA Ülke Federasyonları Geliştirme Departmanı Müdürü Thierry Favre ile Lozan Üniversitesi'nden Prof. Jean-Loup Chappelet, katılımcılara sertifikalarını verdi.

UEFA ve Lozan Üniversitesi yetkililerinin organizatör-eğitimci olarak katıldığı sertifika programının ilki şubat, ikincisi mayıs ayında gerçekleştirilmişti. UEFA Futbol Yönetimi Sertifika Programı'nda katılımcılar, uluslararası spor organizasyonlarının yapıları, pazarlama, iletişim, maç operasyonları, bütçe yönetimi, stratejik planlama gibi birçok alanda profesörler tarafından eğitim alıyor ve sınavlara tabi tutuluyor.

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.