TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
Başkan Demirören'e onur ödülü 9.01.2018
Başkan Demirörene onur ödülü
Geri
İleri

Antalya'da düzenlenen UEFA Pro Lisans Zorunlu Gelişim Semineri'nde "Futbol Endüstrisi" ödül töreni düzenlendi.

Seminerle birlikte düzenlenen Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı (FIFEX) kapsamında, Türk futbolunun gelişmesi için katkıda bulunan 28 kurum, kişi ve markalara ödülleri verildi. 

TFF Başkanvekili Ali Dürüst, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Guguloğlu ve Genel Sekreter Kadir Kardaş ile A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun katıldığı törende, futbol endüstrisi onur ödülüne layık görülen TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in ödülünü TFF Başkanvekili Ali Dürüst aldı. TFF sponsorlarından Mercedes Benz, en uzun süredir Milli Takım sponsoru, Arçelik de yılın en değerli Milli Takım sponsoru ödülüne layık görüldü.

Uluslararası Futbol Adamı" ödülü, TFF Onursal Başkanı, UEFA ve FIFA Onursal Üyesi Şenes Erzik'e TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez tarafından verilirken, yılın futbola en fazla katkı yapan kurumu olarak Spor Toto Teşkilatı ödüle layık görüldü.

Ödülleri, TFF Başkanvekili Ali Dürüst, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Guguloğlu ve Genel Sekreter Kadir Kardaş ile A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Genel Başkanı İsmail Dilber, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve diğer protokol üyeleri takdim etti. 

Fotoğraflar: Anadolu Ajansı

 

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.