TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
TFF ve Spor Toto sponsorluk anlaşması imzaladı 10.05.2018
TFF ve Spor Toto sponsorluk anlaşması imzaladı

Türkiye Futbol Federasyonu ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Diyarbakır'da gerçekleşen imza törenine Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve Vali Hasan Basri Güzeloğlu katıldı.

Törende konuşan Bakan Bak, "Spor Toto Teşkilat Başkanlığı 1.5 sezon için Türkiye liglerinin isim sponsorluğu imzasını atıyor. Ülkemize ve Türk sporuna hayırlı olsun. İnşallah çok büyük başarıları hep beraber gerçekleştireceğiz. Bu kaynaklar Türk futbolu için harcanacaktır" dedi.

Demirören: "Türk futbolu her geçen gün daha ileriye gidiyor"

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası ev sahipliğini kazanacaklarına inandığını belirten TFF Başkanı Demirören, imza töreninde yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, hükümetin ve halkın büyük desteklerini gördüklerini belirti. Başkan Demirören, "Adaylık dosyasını hazırlama sürecinde verilen destekler için teşekkür ediyorum. Türk futbolu her geçen gün daha ileriye gidiyor. İnşallah daha da ileriye gideceğiz" diye konuştu.

Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, anlaşma ile ilgili olarak şunları söyledi: "1.5 yıllığına hem Süper Lig, hem 1'inci Lig, Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1'inci Lig olarak anılacak. Spor Toto Teşkilatı olarak son 7 sezondur Süper Lig'in isim hakkında sahibiz. Bu yılda bu imza ile birlikte devam ettirdiğimizi kayıt altına alıyoruz. Yeni bir başlangıç olarak ise 1. Lig'in isim hakkına da sahip olarak Spor Toto Teşkilatını başlatıyoruz. Hayırlı olmasını diliyorum."

Konuşmaların ardından Demirören ve Kasapoğlu arasında sözleşme imzalandı.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.