TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
ABD, Meksika ve Kanada federasyon başkanlarından TFF'ye ziyaret 11.05.2018
ABD, Meksika ve Kanada federasyon başkanlarından TFFye ziyaret
Geri
İleri

FIFA 2026 Dünya Kupası ev sahipliğine ortak aday olan ABD, Meksika ve Kanada'nın futbol federasyonu başkanları, Beykoz-Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ni ziyaret ederek TFF 1. Başkanvekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı ile bir araya geldi.

ABD Futbol Federasyonu Başkanı Carlos Cordeiro, Meksika Futbol Federasyonu Başkanı Decio de Maria, Kanada Futbol Federasyonu Başkanı Steve Reed'in gerçekleştirdiği ziyarette, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Aykaç, Genel Sekreter Kadir Kardaş da yer aldı.

Dünya futbolundaki konuların ele alındığı görüşmede konuk heyet FIFA 2026 Dünya Kupası adaylık çalışmalarını anlatırken, Servet Yardımcı da Türkiye'nin 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası ev sahibi adaylığı süreci ile ilgili üç ülkenin federasyon başkanını bilgilendirdi.

Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ni gezen ve tesislerle ilgili beğenilerini dile getiren heyete, Servet Yardımcı tarafından Milli Takım forması hediye edildi. 

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.