TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
Türkiye-Rusya resmi maç yemeği düzenlendi 7.09.2018
Türkiye-Rusya resmi maç yemeği düzenlendi

A Milli Takımımızın, Rusya ile Trabzon Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde oynayacağı UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup karşılaşması öncesi, resmi maç yemeği düzenlendi.

Şenol Güneş Kompleksi'nde gerçekleşen yemeğe TFF 1. Başkanvekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, Genel Sekreter Kadir Kardaş ile Rusya Futbol Federasyonu'ndan başkanlık görevini geçici olarak yürüten CEO ve Genel Sekreter Aleksander Alaev, Başkanvekili Sergey Pryadkin, İcra Kurulu Üyesi ve Başkan Danışmanı Rokhus Shoh, İcra Kurulu Üyesi ve Volga Bölgeler Arası Futbol Federasyonu Başkanı Vladimir Afanasiev, Rostov Bölgesi Futbol Federasyonu Başkanı, Güney ve Kuzey Kafkasya Bölgelerarası Futbol Federasyonu Başkanvekili Nikolay Sardak katıldı.

Müsabaka delegesi Janis Mezeckis ile Güvenlik Sorumlusu Derek Kirkwood da yemekte yer aldı.

Servet Yardımcı, yaptığı konuşmada Türkiye ile Rusya'nın yüzyıllara dayanan kültürel ilişkilerine vurgu yaparken sportif iş birliğine dikkat çekti. Rusya heyeti de Trabzon'da çok iyi ağırlandıklarını belirterek, mükemmel ev sahipliği için Türkiye Futbol Federasyonu'na teşekkür etti.

Türkiye ile Rusya Federasyonu heyetleri arasındaki yemek, hediye takdimleri ile sona erdi.

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.