TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
EURO 2024 ev sahibi açıklama töreni için akreditasyonlar 18 Eylül'de sona eriyor 18.09.2018
EURO 2024 ev sahibi açıklama töreni için akreditasyonlar 18 Eylülde sona eriyor

Türkiye ile birlikte Almanya'nın aday olduğu 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası ev sahipliği açıklama töreni için akreditasyon süreci 18 Eylül'de sona eriyor.

İsviçre'nin Nyon kentinde bulunan UEFA'nın merkezinde 27 Eylül 2018 Perşembe günü TSİ 15.45'te yapılacak töreni izlemek isteyen medya mensuplarının aşağıdaki linkteki formu doldurarak akreditasyon başvurularını yapmaları gerekiyor.

UEFA merkezinde gerçekleşecek ve 15 dakika sürecek tören için yayın sinyali üretilecek. Canlı yayın yapmak isteyen televizyon kanalları, Avrupa Yayın Birliği (EBU) platformu tarafından oluşturulan yayın sinyalini kullanmak için uefa-competitions@eurovision.net e-mail adresine taleplerini iletebilecek.

Etkinlik için sinyal kullanımı dışındaki herhangi bir yayın talebi için televizyon kuruluşlarının EBU ile iletişime geçmesi ve 18 Eylül'e kadar euro2024@uefa.ch adresine taleplerini iletmesi gerekiyor.

Törenden sonra mixed zone (karma alan) kurulacak. Etkinlik sonrasında talep eden kuruluşlara, EBU tarafından bir video haber temin edilecek. Ayrıca bir basın toplantısı ise düzenlenmeyecek.

Sınırlı alan nedeniyle, tören alanı içinde az sayıda muhabir ve foto muhabirine izin verileceği için akreditasyonların zamanında tamamlanması zorunluluğu bulunuyor.

Akreditasyon başvuru formu için tıklayınız:
https://uefa.fame.uefa.com/EBS/PM/PublicApplicantForms/PublicForm/Security.aspx?event=MTUwMDA4NDQ0&form=MTk5

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.