TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
Arnavutluk-Türkiye resmi maç yemeği düzenlendi 22.03.2019
Arnavutluk-Türkiye resmi maç yemeği düzenlendi
Geri
İleri

A Milli Takımımızın, Arnavutluk ile İşkodra kentindeki Loro Boriçi Stadyumu'ndaki 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası  Elemeleri H Grubu karşılaşması öncesi resmi maç yemeği düzenlendi. 

İşkodra'da gerçekleşen yemeğe, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, Başkanvekili Nihat Özdemir ve Genel Sekreter Kadir Kardaş, Arnavutluk Futbol Federasyonu'ndan ise Başkan Armand Duka ve Genel Sekreter Ilir Shulku ile yetkililer katıldı. Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük, İşkodra Belediye Başkanı Voltana Ademi ve UEFA delegesi Graham Hover da yemekte yer aldı.

Resmi yemekte bir konuşma yapan Servet Yardımcı, Armand Duka'nın UEFA Yönetim Kurulu'na seçilmesinden dolayı ülke olarak çok mutlu olduğumuzu belirterek, "Zaten yakın dostluk ilişkileri olan Türkiye ve Arnavutluk'u birlikte UEFA'da temsil etmekten dolayı mutluluk duyuyorum. Uzun süredir iyi bir iş birliğimiz var. Bu artarak sürecek. İyi ev sahipliği için Arnavutluk'a teşekkür ediyoruz. Biz de Arnavutluk'u Türkiye'de ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. Bugünkü maçta dostluk ve iyi olan kazansın" şeklinde konuştu. Türkiye ile Arnavutluk heyetleri arasındaki yemek hediye takdimleriyle son buldu.

TFF Başkanı Hüsnü Güreli ve Armand Duka'dan karşılıklı başarı dilekleri

Arnavutluk ile Türkiye arasında oynanan müsabakadan önce TFF Başkanı Hüsnü Güreli ve Arnavutluk Federasyonu Başkanı Armand Duka, Loro Boriçi Stadyumu'nda bir araya geldi. Bir süre sohbet eden iki ülke Federasyon Başkanı, 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası grup elemelerinde karşılıklı başarı dileğinde bulundu.

 

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.