TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
Vali Yerlikaya ve Başkan Güreli, Süper Kupa toplantısına katıldı 10.05.2019
Vali Yerlikaya ve Başkan Güreli, Süper Kupa toplantısına katıldı

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve TFF Başkanı Hüsnü Güreli, Beşiktaş Vodafone Park'ta 14 Ağustos'ta oynanacak 2019 UEFA Süper Kupa hazırlıkları kapsamında gerçekleşen koordinasyon toplantısına katıldı. 

İstanbul Valiliği'nde dün gerçekleşen toplantıda TFF Başkanvekili Cengiz Zülfikaroğlu ve ilgili kurum ve kuruluşların yetkilileri de yer aldı. Ülkemizin tanıtımı açısından büyük önemi bulunan UEFA Süper Kupa finali için hazırlıklarını sürdüren TFF ve İstanbul Valiliği'ne bağlı kurumlar toplantıda yapılan çalışmaları değerlendirdi.
 
İstanbul Valisi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Yerlikaya toplantının açılışında yaptığı konuşmada, "İstanbul'umuz 14 Ağustos'ta oynanacak UEFA Süper Kupa Final maçı hazırlıkları hızla devam ediyor. Şehrimizin tanıtımına katkı sağlayacak bu çok önemli organizasyon için bütün kurumlarımız TFF ile iş birliği içinde çalışıyor. İstanbul'umuza hayırlı olsun" dedi.

TFF Başkanı Hüsnü Güreli de Türkiye'nin organizasyon gücünü UEFA Süper Kupa'da bir kez daha göstereceğini belirtirken yürütülen verimli iş birliği ve destekleri için İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'ya teşekkür etti.

2019 UEFA Süper Kupa, UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonu ile UEFA Avrupa Ligi'ni kazanan takımları karşı karşıya getirecek. İki kupada 4 İngiliz takımı finale kalırken Şampiyonlar Ligi finali 1 Haziran'da Liverpool ile Tottenham, UEFA Avrupa Ligi finali de 29 Mayıs'ta Chelsea ile Arsenal arasında oynanacak.


 

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.