TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TamSaha'nın 136. sayısı yayında  1.03.2016
TamSahanın 136. sayısı yayında 

TamSaha dergisinin Mart sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları, röportaj ve dosyalarla ele alan derginin 136. sayısı da dopdolu.

Tuncay Şanlı: "O formayı, o armayı hissetmek gerekiyor"

Fenerbahçe'de üç şampiyonluk, EURO 2008'de yarı final ve Konfederasyonlar Kupası'nda üçüncülük başarılarını yaşayan, A Millî Takım tarihinin en fazla gol atan ikinci oyuncusu olan bir efsane isim var karşımızda. Futbol kariyerini Premier Lig'e taşımayı başaran, kısa Bundesliga tecrübesinin ardından Katar ve Hindistan'dan da futbol çeşnileri yapan usta oyuncuyla, Millî Takımımızın tarih yazdığı EURO 2008'deki atmosferi, EURO 2016 finallerinde oynayacak arkadaşlarına ışık tutması beklentisiyle konuştuk.

Mehmet Batdal: "Avrupa Şampiyonası hayalime her gün biraz daha yaklaşıyorum"

2006 yılında bir 2. Lig oyuncusu olarak Ümit Millî Takım formasıyla sahne alacak kadar sivrilen bir oyuncuydu. Ancak Bucaspor'la şampiyonluk yaşayıp Galatasaray'a transfer olacak sıçramayı yapsa da arkasını istediği gibi getiremedi. Birkaç kiralık denemesinden sonra Bucaspor'da ikinci kez doğdu, Başakşehir'de ise yeniden zirveyi buldu. "En büyük hayalim dediği" EURO 2016 finallerinde oynama hedefine her geçen gün biraz daha yaklaştığına inanıyor ve 10 yıl önce kendisini Ümit Millî Takım'a seçen Fatih Terim'le ikinci kez bulaşacağı günlerin hayalini kuruyor.

Alban Meha: O bir mülteci

Konyaspor'da güzel frikik golleriyle beğenerek izlediğimiz Arnavut futbolcu bir iç savaş mağduru. Henüz 5 yaşındayken ailesiyle birlikte Almanya'ya göçen ve mülteci kampında yaşarken zor günler yaşayan küçük çocuk, kendisini futbolla ifade etmeyi başardı. Arnavutluk Millî Takımı'nın da forması giyen ve EURO 2016 finallerinde oynamayı ümit eden başarılı orta saha oyuncusuyla keyifli bir sohbet yaptık.

Ayrıca, "Millîlerin çifte sınavı", "Avusturya Millî Takımı:  Gözümde canlandı koskoca mazi","İsveç Futbolu: İbrahimovic ve arkadaşları", "Antalya Stadyumu: Akdeniz'in yeni incisi", "Avrupa Şampiyonalarında Türkiye: Siftah zamanı", "Avrupa Şampiyonası Tarihi: Eşsiz gol, eşsiz sürpriz", "UEFA Avrupa Ligi: Kanarya virajı döndü, Aslan stop etti", "Süper Lig'de Kış Transferi: Kulüpler frene bastı", "Avrupa'da Transfer: Premier Lig kış demiyor", "Çin'de transfer fırtınası", "PepGuardiola: City'nin en 'Mübarek' kozu", "Ayaktopu Hikâyeleri: İki büyük kaybımız Ali Beratlıgil - Suat Mamat" dosyalarıyla TamSaha'nın 136. sayısında da futbol kültürünün değişik konularıyla, farklı bir içerik yer alıyor.

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.