TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF 1. Lig'in 17, 18, 19, 20 ve 21. hafta programı 04.01.2017

TFF 1. Lig'in 17, 18, 19, 20 ve 21. hafta karşılaşmaları programı açıklandı. Karşılaşmaların programı şöyle;

17. HAFTA

14.01.2017 Cumartesi

ÜMRANİYESPOR

BALIKESİRSPOR

ÜMRANİYE BLD. ŞEHİR STADI

13.00

ELAZIĞSPOR

ŞANLIURFASPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

16.00

EVKUR YENİ MALATYASPOR

SİVASSPOR

MALATYA İNÖNÜ

16.00

MANİSASPOR

BOLUSPOR

MANİSA 19 MAYIS

18.30

15.01.2017 Pazar

BANDIRMASPOR

SAMSUNSPOR

BANDIRMA 17 EYLÜL

13.00

GÖZTEPE A.Ş.

DENİZLİSPOR

BORNOVA STADI

13.00

ESKİŞEHİRSPOR

ALTINORDU A.Ş.

16.00

ADANA DEMİRSPOR

MERSİN İDMANYURDU

5 OCAK FATİH TERİM

18.30

16.01.2017 Pazartesi

GİRESUNSPOR

GAZİANTEP B.Ş. BLD. SPOR

GİRESUN ATATÜRK

18.30


18. HAFTA

20.01.2017 Cuma

ESKİŞEHİRSPOR

BALIKESİRSPOR

18.30

21.01.2017 Cumartesi

ELAZIĞSPOR

MANİSASPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

13.00

EVKUR YENİ MALATYASPOR

MERSİN İDMANYURDU

MALATYA İNÖNÜ

16.00

GİRESUNSPOR

ALTINORDU A.Ş.

GİRESUN ATATÜRK

18.30

22.01.2017 Pazar

ÜMRANİYESPOR

ŞANLIURFASPOR

ÜMRANİYE BLD. ŞEHİR STADI

13.00

BANDIRMASPOR

DENİZLİSPOR

BANDIRMA 17 EYLÜL

13.00

SİVASSPOR

BOLUSPOR

YENİ 4 EYLÜL STADI

16.00

GÖZTEPE A.Ş.

GAZİANTEP B.Ş. BLD. SPOR

BORNOVA STADI

18.30

23.01.2017 Pazartesi

ADANA DEMİRSPOR

SAMSUNSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

18.30


19. HAFTA

27.01.2017 Cuma

BALIKESİRSPOR

GİRESUNSPOR

BALIKESİR ATATÜRK

18.00

28.01.2017 Cumartesi

DENİZLİSPOR

ADANA DEMİRSPOR

DENİZLİ ATATÜRK

13.00

GAZİANTEP B.Ş. BLD. SPOR

BANDIRMASPOR

18.30

29.01.2017 Pazar

MANİSASPOR

ÜMRANİYESPOR

MANİSA 19 MAYIS

13.00

BOLUSPOR

ELAZIĞSPOR

BOLU ATATÜRK

13.00

MERSİN İDMANYURDU

SİVASSPOR

MERSİN STADYUMU

16.00

SAMSUNSPOR

EVKUR YENİ MALATYASPOR

SAMSUN 19 MAYIS

16.00

ALTINORDU A.Ş.

GÖZTEPE A.Ş.

BORNOVA STADI

18.30

30.01.2017 Pazartesi

ŞANLIURFASPOR

ESKİŞEHİRSPOR

ŞANLIURFA GAP ARENA

18.30


20. HAFTA

11.02.2017 Cumartesi

ÜMRANİYESPOR

ELAZIĞSPOR

ÜMRANİYE BLD. ŞEHİR STADI

13.00

EVKUR YENİ MALATYASPOR

DENİZLİSPOR

MALATYA İNÖNÜ

13.00

ESKİŞEHİRSPOR

MANİSASPOR

16.00

MERSİN İDMANYURDU

BOLUSPOR

MERSİN STADYUMU

18.30

12.02.2017 Pazar

BANDIRMASPOR

ALTINORDU A.Ş.

BANDIRMA 17 EYLÜL

13.00

SİVASSPOR

SAMSUNSPOR

YENİ 4 EYLÜL STADI

13.00

GİRESUNSPOR

ŞANLIURFASPOR

GİRESUN ATATÜRK

16.00

ADANA DEMİRSPOR

GAZİANTEP B.Ş. BLD. SPOR

5 OCAK FATİH TERİM

18.30

13.02.2017 Pazartesi

GÖZTEPE A.Ş.

BALIKESİRSPOR

BORNOVA STADI

18.30


21. HAFTA

17.02.2017 Cuma

SAMSUNSPOR

MERSİN İDMANYURDU

SAMSUN 19 MAYIS

18.30

18.02.2017 Cumartesi

MANİSASPOR

GİRESUNSPOR

MANİSA 19 MAYIS

13.00

ALTINORDU A.Ş.

ADANA DEMİRSPOR

BORNOVA STADI

16.00

ŞANLIURFASPOR

GÖZTEPE A.Ş.

ŞANLIURFA GAP ARENA

18.30

19.02.2017 Pazar

BOLUSPOR

ÜMRANİYESPOR

BOLU ATATÜRK

13.00

GAZİANTEP B.Ş. BLD. SPOR

EVKUR YENİ MALATYASPOR

13.00

ELAZIĞSPOR

ESKİŞEHİRSPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

16.00

BALIKESİRSPOR

BANDIRMASPOR

BALIKESİR ATATÜRK

18.30

20.02.2017 Pazartesi

DENİZLİSPOR

SİVASSPOR

DENİZLİ ATATÜRK

18.30

NOT: Stadyumu boş ilan edilen maçların hangi stadyumda oynanacağı daha sonra ilan edilecektir.


Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.