TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Spor Toto 1. Lig 29-32. hafta programı açıklandı 21.03.2018
Spor Toto 1. Lig 29-32. hafta programı açıklandı
2017-18 sezonu Spor Toto 1. Lig 29, 30, 31 ve 32'inci haftaların müsabaka programı belli oldu.

Spor Toto 1. Lig 29-32'inci hafta karşılaşma programı şöyle:

29.Hafta

31 Mart 2018 Cumartesi

ÜMRANİYESPOR

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR

13.00

BOLUSPOR

GAZİANTEPSPOR

BOLU ATATÜRK

15.00

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

ALTINORDU A.Ş.

GİRESUN ATATÜRK

15.00

1 Nisan 2018 Pazar

TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR

GRAND MEDICAL MANİSASPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

13.00

ADANASPOR A.Ş.

SAMSUNSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

15.30

İSTANBULSPOR A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ESENYURT NECMİ KADIOĞLU

15.30

ESKİŞEHİRSPOR

BALIKESİRSPOR BALTOK

ESKİŞEHİR YENİ STADYUM

18.00

DENİZLİSPOR

MKE ANKARAGÜCÜ

DENİZLİ ATATÜRK

18.00

2 Nisan 2018 Pazartesi

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

ADANA DEMİRSPOR

GAZİANTEP STADYUMU

18.00

30.Hafta

6 Nisan 2018 Cuma

GAZİANTEPSPOR

ADANASPOR A.Ş.

GAZİANTEP STADYUMU

18.00

7 Nisan 2018 Cumartesi

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

KAZIM KARABEKİR STADI

13.00

ADANA DEMİRSPOR

GRAND MEDICAL MANİSASPOR

5 OCAK FATİH TERİM

15.00

MKE ANKARAGÜCÜ

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

ANKARA 19 MAYIS

15.00

8 Nisan 2018 Pazar

BOLUSPOR

TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR

BOLU ATATÜRK

13.00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

ESKİŞEHİRSPOR

ÇAYKUR DİDİ

13.00

SAMSUNSPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.

15.30

ALTINORDU A.Ş.

ÜMRANİYESPOR

BORNOVA STADI

18.00

9 Nisan 2018 Pazartesi

BALIKESİRSPOR BALTOK

DENİZLİSPOR

BALIKESİR ATATÜRK

18.00

31.Hafta

13 Nisan 2018 Cuma

İSTANBULSPOR A.Ş.

GAZİANTEPSPOR

ESENYURT NECMİ KADIOĞLU

18.00

14 Nisan 2018 Cumartesi

DENİZLİSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

DENİZLİ ATATÜRK

13.00

ÜMRANİYESPOR

MKE ANKARAGÜCÜ

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR

15.00

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

ALTINORDU A.Ş.

GAZİANTEP STADYUMU

15.00

15 Nisan 2018 Pazar

TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR

ADANA DEMİRSPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

13.00

ESKİŞEHİRSPOR

SAMSUNSPOR

ESKİŞEHİR YENİ STADYUM

13.00

GRAND MEDICAL MANİSASPOR

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

MANİSA 19 MAYIS

15.30

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

BALIKESİRSPOR BALTOK

GİRESUN ATATÜRK

18.00

16 Nisan 2018 Pazartesi

ADANASPOR A.Ş.

BOLUSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

18.00

32.Hafta

20 Nisan 2018 Cuma

ALTINORDU A.Ş.

GRAND MEDICAL MANİSASPOR

BORNOVA STADI

18.00

21 Nisan 2018 Cumartesi

TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR

ADANASPOR A.Ş.

ELAZIĞ ATATÜRK

13.00

GAZİANTEPSPOR

ESKİŞEHİRSPOR

GAZİANTEP STADYUMU

15.00

BOLUSPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.

BOLU ATATÜRK

15.00

22 Nisan 2018 Pazar

SAMSUNSPOR

DENİZLİSPOR

13.00

MKE ANKARAGÜCÜ

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

ANKARA 19 MAYIS

15.30

ADANA DEMİRSPOR

B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

15.30

BALIKESİRSPOR BALTOK

ÜMRANİYESPOR

BALIKESİR ATATÜRK

18.00

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR

ÇAYKUR DİDİ

18.00



Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.