TFF 2. Lig'in 2007 - 2008 Sezonu ilk hafta karşılaşmalarında görev alacak olan hakemler açıklandı. 18 ve 19 Ağustos'ta oynanacak olan karşılaşmalarda görev alacak hakemler şöyle;
1. GRUP
GAZİOSMANPAŞA - İNEGÖLSPOR
(O) BAHADIR KAYIŞOĞLU
(Y) ÖNDER YILMAZ
(Y) TUNA AYRAN
(D) AYDIN KARSAVURAN
EYÜPSPOR - SARIYER
(O) VOLKAN BAYARSLAN
(Y) EMİR FATİH AKBULAT
(Y) ERMAN MELİH DURDABAK
(D) BURAK ÖZCAN
GEBZESPOR - BOZÜYÜKSPOR
(O) METİN KIR
(Y) SAMET ÇAVUŞ
(Y) VOLKAN ŞEKER
(D) ANIL DEMİREĞEN
ZEYTİNBURNUSPOR - F.KARAGÜMRÜK
(O) OSMAN YİĞİT UZER
(Y) MURAT ESENLİK
(Y) SAMİ GÜREL
(D) OKTAY BİÇER
DARDANELSPOR A.Ş. - GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
(O) VOLKAN ALABAŞ
(Y) EMRAH ÇELİKDERE
(Y) FİKRET ARAS
(D) FERDİ ULUDAĞ
2.GRUP
UŞAKSPOR - FETHİYESPOR
(O) EMRE MALOK
(Y) CUMHUR ALTAY
(Y) SEBAHATTİN AYVAZOĞLUGİL
(D) SERDAR GEZGİN
ALANYASPOR - BUCASPOR
(O) DENİZ OSAYER
(Y) SELMAN FIRAT
(Y) REMZİ FİDAN
(D) BÜLENT ÇENET
TURGUTLUSPOR - ADANA DEMİRSPOR
(O) MURAT ÖZCAN
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(Y) HALİL KURT
(D) KEREM ERSOY
İZMİRSPOR - MERSİN İDMAN YURDU
(O) TAYFUR ÖZKAN
(Y) OKTAY ÖNGE
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(D) BAHADIR TÜTER
MARMARİS BLD.GENÇLİKSPOR - AFYONKARAHİSARSPOR
(O) MUSTAFA YILMAZ
(Y) VEDAT KARACA
(Y) MURAT TEMEL
(D) İRFAN GİLLİ
3. GRUP
ALİBEYKÖY - TÜRK TELEKOMSPOR
(O) ÇAĞLAR AKBUDAK
(Y) GÜNDOĞDU YİĞİT
(Y) MEHMET ÖZKAN
(D) ESER KURUOĞLU
ETİMESGUT ŞEKERSPOR A.Ş. - TEPECİK BELEDİYESPOR
(O) SACİT KEŞKEK
(Y) BAKİ BÜYÜKMERTOĞLU
(Y) HÜSEYIN KOCADAĞLI
(D) SERDAR KARAKAŞ
KÜÇÜKKÖYSPOR - PENDİKSPOR
(O) ERDEM İREN
(Y) GÖKMEN OLGAÇ
(Y) CİHAN ATAŞ
(D) SALİM ŞANLIER
BUGSAŞ SPOR - MKE KIRIKKALESPOR
(O) ALİ KARADUTLU
(Y) FATIH ESKALEN
(Y) KÜRŞAD REYHANOĞLU
(D) ŞABAN NEDİRLİ
MALTEPESPOR - Y.KIRŞEHİRSPOR
(O) MEHMET BERKANT MERCANLI
(Y) KADİR TANIYAN
(Y) ŞEREF TAŞTAN
(D) MUHAMMET KELEŞ
4. GRUP
ÇANKIRI BLD.SPOR - YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
(O) SELÇUK YILMAZ
(Y) VOLKAN TÜREDİ
(Y) RECAİ İPTEŞ
(D) MEHMET TÜRK
DEĞİRMENDERESPOR - A.SEBATSPOR
(O) İLKAY AYDIN
(Y) FETHİ KAYIŞ
(Y) MURAT GÖZE
(D) HALİL SAYIN
ARAKLISPOR - ERZURUMSPOR
(O) SERKAN BAL
(Y) MUSTAFA SARSILMAZ
(Y) METE KIZILKAYA
(D) ÜMİT ÜNAL
PAZARSPOR - ERZİNCANSPOR
(O) TEKİN GÜNEZLER
(Y) MEHMET ÖRÜNG
(Y) GÖKHAN YUMLU
(D) BİLAL KUNT
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR - ARSİNSPOR
(O) MURAT FEVZİ TANIRLI
(Y) ALİ KILIÇ
(Y) ERKAN AKBULUT
(D) ALİ KARAÇELİK
5. GRUP
Ş.URFA BLD.SPOR - GASKİSPOR
(O) ŞERİF BAYRAM
(Y) MURAT YENİCE
(Y) EVREN ATIŞ
(D) ERCAN HELLAÇ
İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR - ADIYAMANSPOR
(O) VOLKAN ÇETİNKAYA
(Y) EMİNE KOÇAK
(Y) MUSTAFA AYDIN
(D) HULUSİ AKIRŞAN
TARSUS İDMAN YURDU - HATAYSPOR
(O) TANER GİZLENCİ
(Y) AHMET ŞİMŞEK
(Y) NAZİF SALGUT
(D) MUHSİN ÇAYAN
ADANASPOR A.Ş. - Ş.URFASPOR
(O) YALÇIN KÖROĞLU
(Y) SONER AKGÜN
(Y) ALİ YETİM
(D) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
DİYARBAKIR B.Ş.BLD.DİSKİSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR
(O) HÜSEYİN ÇİFTSÜREN
(Y) NECMETTİN NAZ
(Y) NURETTİN ÇİÇEK
(D) MEHMET NEVZAT ADAL