TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası kura çekimi yapıldı 02.09.2016
Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası kura çekimi yapıldı

İzmir'de 3 - 8 Eylül 2016 tarihleri arasında düzenlenecek 2016 Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası finallerinin kura çekimi yapıldı. İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı'nda yapılan kura çekimine; takım temsilcileri, TFF Gelişim Ligleri Müdürü Dr. Erden Or, İzmir ASKF Başkanı  Kadri Yatkın ve TFF İzmir İl Temsilcisi Kadir Akbulut katıldı. Şampiyonada takımlar 4'er takımlı iki grup halinde mücadele edecek ve gruplarını ilk iki sırada tamamlayan takımlar yarı finalde mücadele etme hakkını kazanacak.

Gruplar ve maç programı şöyle:


A GRUBU

B GRUBU

KONYA İDMANYURDU SPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

HOROZKENT SPOR

KDZ EREĞLİ SPOR

KOCAELİ HARB-İŞ SPOR

FOMGET GENÇLİK SPOR

ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR

1207 ANTALYA MURATPAŞA BLD SPOR

Tarih

Saat

Şehir

Stat

Skor

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

03.09.2016

16:00

İZMİR

ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

KONYA İDMANYURDU SPOR

-

ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR

03.09.2016

16:00

İZMİR

ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA

BEŞİKTAŞ A.Ş.

-

1207 ANTALYA MURATPAŞA BLD SPOR

03.09.2016

18:00

İZMİR

ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

HOROZKENT SPOR

-

KOCAELİ HARB-İŞ SPOR

03.09.2016

18:00

İZMİR

ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA

KDZ EREĞLİ SPOR

-

FOMGET GENÇLİK SPOR

04.09.2016

16:00

İZMİR

ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR

-

HOROZKENT SPOR

04.09.2016

16:00

İZMİR

ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA

1207 ANTALYA MURATPAŞA BLD SPOR

-

KDZ EREĞLİ SPOR

04.09.2016

18:00

İZMİR

ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

KOCAELİ HARB-İŞ SPOR

-

KONYA İDMANYURDU SPOR

04.09.2016

18:00

İZMİR

ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA

FOMGET GENÇLİK SPOR

-

BEŞİKTAŞ A.Ş.

05.09.2016

16:00

İZMİR

ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

KONYA İDMANYURDU SPOR

-

HOROZKENT SPOR

05.09.2016

16:00

İZMİR

ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA

BEŞİKTAŞ A.Ş.

-

KDZ EREĞLİ SPOR

05.09.2016

18:00

İZMİR

ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

KOCAELİ HARB-İŞ SPOR

-

ŞANLIURFA GENÇLİK SPOR

05.09.2016

18:00

İZMİR

ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA

FOMGET GENÇLİK SPOR

-

1207 ANTALYA MURATPAŞA BLD SPOR

07.09.2016

17:30

İZMİR

ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

A GRUBU 1.Sİ

-

B. GRUBU 2.Sİ

07.09.2016

17:30

İZMİR

ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA

B GRUBU 1.Sİ

-

A. GRUBU 2.Sİ

08.09.2016

16:00

İZMİR

ATATÜRK STADI 1 NOLU YAN SAHA

3.LÜK MAÇI

-

3.LÜK MAÇI

08.09.2016

17:00

İZMİR

ATATÜRK STADI 2 NOLU YAN SAHA

FİNAL

-

FİNAL

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.