TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası'nda 2. eleme turu başlıyor 28.07.2017
Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonasında 2. eleme turu başlıyor

Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası'nda 2. eleme turu toplam 32 takımın katılımıyla, 8 grupta 7 merkezde oynanacak müsabakalar ile başlıyor.

İlk eleme turundaki bazı müsabakalar için AFDK'ya yapılan itirazlar nedeniyle kura çekiminde 1. ve 30. sırayı alan takımların yerleri boş bırakılmıştı. AFDK'nın verdiği kararlar neticesinde Nusaybin Gençlik Spor bir üst tura yükseldi ve Pendik Çamlık Spor ile 30 Temmuz 2017 tarihinde saat 16.00'da Isparta Atatürk Stadı'nda 2. eleme turu müsabakası oynamaya hak kazandı.

30. sırayı alan takım ise yine AFDK'nın verdiği karar dahilinde puan ve averajlarında eşitlik oluşan Soya Spor ile Bozüyük Halk Eğitim Gençlik Spor takımlarının oynayacağı baraj müsabakası sonrasında belirlenecekti. Bozüyük Halk Eğitim Gençlik Spor, 29 Temmuz 2017 tarihinde saat 10.00'da Kastamonu Hasan Doğan Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilecek müsabakaya katılmayacağını yazılı olarak Türkiye Futbol Federasyonu'na bildirdiğinden baraj müsabakası oynanmayacak. Bu durumda 30. sırayı alan Soya Spor, Karadeniz Ereğli Genç Yıldız Spor ile Kastamonu Hasan Doğan Spor Tesisleri'nde 30 Temmuz 2017 tarihinde saat 16.00'da 2. eleme turu müsabakasında karşı karşıya gelecek.

Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası 2 ve 3. eleme turu ile finaller fikstürü için tıklayınız.

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.